تویوتا

نصب مانتیور راوفور

مانیتور راوفور

نصب مانتیور راوفور و انواع آپشن خودروهای داخلی و خارجی با بهترین کیفیت و توسط تیم تهران تیونینگ

مانیتور ماشین

مانیتورهای LCD
ویدیوی موبایلی باکیفیت دارای بیشترین انتخاب مانیتورهای LCD است. ما مانیتورهایی داریم که نیاز به نمایش ویدئوی قابل حمل را برطرف می کند. چه برای کامپیوتر خود یا ماشین خود به مانیتور نیاز داشته باشید، ما مجموعه کاملی از مانیتورهای LCD از سایز 1.8 اینچ تا 65 اینچ را در اختیار شما قرار می دهیم. ما مانیتورهای ولتاژ خانگی و 12 ولت LCD را حمل می کنیم. مانیتورهای LCD ما در نمایشگاه‌های هنری، برنامه‌های کاربردی خودروی سفارشی و برنامه‌های خانگی سفارشی استفاده شده‌اند.

مانیتورهای سقفی
مانیتورهای سقفی – مانیتور سقفی که منبع ویدیویی داخلی ندارد. این مانیتورها برای اتصال به یک منبع خارجی مانند تلفن هوشمند یا پخش کننده DVD طراحی شده اند.
پخش کننده دی وی دی بالای سر – مانیتور نصب شده روی سقف با پخش کننده دی وی دی داخلی. این واحدها به طور کامل موجود هستند و نیازی به منبع خارجی ندارند.
مانیتورهای پشت سر
مانیتورهای پشت سر – مانیتورهایی که برای نصب یا اتصال به پشت سری وسیله نقلیه شما طراحی شده اند. این مانیتورها برای اتصال به یک منبع خارجی مانند تلفن هوشمند یا پخش کننده DVD طراحی شده اند. مانیتورهای پشت سر در انواع برش و انواع جایگزین موجود هستند.
پخش کننده دی وی دی پشتی سر – مانیتورهایی که برای نصب یا اتصال به پشتی سر وسیله نقلیه شما با پخش کننده دی وی دی داخلی طراحی شده اند. این واحدها به طور کامل موجود هستند و نیازی به منبع خارجی ندارند. دی وی دی پلیرهای پشت سر به صورت جایگزین جهانی یا مخصوص وسیله نقلیه موجود هستند که برای مطابقت با فضای داخلی موجود شما طراحی شده اند.

مانیتور ماشین


مانیتورهای جهانی
مانیتورهای جهانی – مانیتورهای جهانی را می توان تقریباً برای هر برنامه ای که در آن به نمایشگر نیاز است استفاده کرد. این نمایشگرها را می توان به دوربین ها، پخش کننده های DVD و هر منبع دیگری متصل کرد. مانیتورهای یونیورسال با ولتاژ 12 ولت کار می کنند و نمایشگرهای عالی برای قایق ها، اتومبیل ها و مصارف قابل حمل هستند.
مانیتورهای نصب پنل
مانیتورهای نصب پنل – مانیتورهای مانت پانل شبیه به مانیتورهای جهانی هستند، با این حال، به گونه‌ای طراحی شده‌اند که در یک صفحه صاف مانند یک دیوار، قفسه تجهیزات یا هر کاربرد دیگری که در آن شاسی مانیتور مورد نظر نیست، نصب شوند.

برای مشاهده مانیتور های بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *