ایران خودرو, مانیتور - مولتی مدیا

مانیتور 207

مانیتور 207

مانیتور 207

مانیتور 207 نصب مانیتور بر روی خودرو پژو 207/نصب انواع آپشن خودروهای داخلی و خارجی
خدمات مجموعه تهران تیونینگ : نصب آپشن ماشین-مانیتور-مولتی مدیا-هدلایت-کیلس استارت-کروزکنترل-برچسب سولار-شیشه دودی و… میباشد

مانیتور 207

مانیتور 207 با استفاده از Mirror Screen، برنامه های مورد علاقه خود را در تمام طول روز همراه خود نگه دارید، حتی در طول سفر با ماشین!

صفحه نمایش لمسی ماشین شما برنامه های شما را به همان شکلی که گوشی شما نمایش می دهد نمایش می دهد. این باعث می‌شود برنامه‌های شما بیشتر از صفحه اصلی‌تان قابل مشاهده‌تر باشد و به شما امکان می‌دهد با استفاده از کنترل‌های صوتی یا انگشتی، با آنها ارتباط برقرار کنید: رادیو وب را پخش کنید یا یک پیامک دیکته کنید (یا یک پیامک برایتان بخواند) بدون اینکه چشمتان را از جاده بردارید!

تهران تیونینگ

برای استفاده از ™Android Auto، باید یک ماشین یا رادیو ماشین بعد از خرید نصب کنید که با Android Auto™ سازگار باشد و یک تلفن دارای Android نسخه 5.0 (Lollipop) یا بالاتر.

ابتدا برنامه Android Auto را از فروشگاه Google Play در گوشی هوشمند خود دانلود کنید.

وقتی تلفن Android خود را به ماشین یا رادیو ماشین سازگار متصل می‌کنید، برنامه‌های شما به لطف ™Android Auto روی صفحه ماشین نشان داده می‌شوند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سازگاری Android Auto™، به support.google.com/androidauto بروید.

چند کلمه کافی است. به لطف فناوری صوتی پیشرفته (نیاز به اتصال به اینترنت) همه چیز را به سرعت و به راحتی با استفاده از صدای خود کنترل کنید. در حالی که دست خود را روی فرمان نگه دارید، تماس بگیرید و پیام ارسال یا دریافت کنید.

اجازه دهید Google Maps™ شما را راهنمایی کند. به لطف ویژگی هایی مانند ناوبری صوتی گام به گام، اطلاعات در مورد وضعیت ترافیک و فلش های جهت خیابان، شما به راحتی به مقصد خود خواهید رسید.

اگر از iPhone استفاده می‌کنید، Apple CarPlay™ راهی بصری برای برقراری تماس، استفاده از نقشه‌ها، گوش دادن به موسیقی و بررسی پیام‌ها، با استفاده از صدای یا انگشتتان است.

مانیتور 207 بدون اینکه چشم از جاده بردارید، تشخیص صدای سیری را در صفحه لمسی خودرو یا با نگه داشتن دکمه کنترل صوتی زیر فرمان فعال کنید.

سیری به شما این امکان را می دهد که بدون نگاه کردن به آیفون خود به مخاطبین خود دسترسی داشته باشید، تماس برقرار کنید، و به پیام های خود گوش دهید و دیکته کنید.

به لطف سادگی برنامه Maps، Apple CarPlay™ مسیرهایی را در طول سفر به شما می‌دهد که شرایط ترافیک را در نظر می‌گیرد و زمان رسیدن شما را مشخص می‌کند. همچنین می توانید آدرس مقصد را به سیری دیکته کنید.

با Apple CarPlay™ می‌توانید از برخی برنامه‌های صوتی مانند Spotify و Stitcher هنگام رانندگی استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *