مانیتور - مولتی مدیا

مانیتور ماشین

مانیتور ماشین

مانیتور ماشین

مانیتور ماشین کودک Shynerk، نمایشگر آینه ماشین با عملکرد دید در شب 4.3 اینچی، آینه مانیتور شده با دوربین آینه صندلی ایمنی خودرو با نمای شفاف شفاف، به سمت کودک، به

راحتی حرکت کودک را مشاهده کنید

مانیتور ماشین

 تهران تیونینگ

تهران تیونینگ ارائه کننده انواع آپشن های خودرو مانیتور کوییک و نصب انواع آپشن خودروهای داخلی و خارجی
خدمات مجموعه تهران تیونینگ : نصب آپشن ماشین-مانیتور-مولتی مدیا-هدلایت-کیلس استارت-کروزکنترل-برچسب سولار-شیشه دودی و… میباشد

مشخصات و ویژگی های مانیتور ماشین

1.ایمنی و دوام: بر خلاف سایر آینه های صندلی ماشین، مانیتور ماشین کودک ما را می توان در کنسول مرکزی ماشین قرار داد و نمای شفافی از کودک شما ارائه می دهد. این کار شاخص ایمنی خودرو را بدون نگاه کردن به عقب در هنگام رانندگی افزایش می دهد تا ما به عنوان والدین احساس امنیت و امنیت کنیم.
2. عملکرد دید در شب: آینه دوربین که کودک را هدف قرار می دهد، با عملکرد دید در شب، صفحه نمایش را شفاف تر، روشن تر می کند. حتی هنگام رانندگی در شب، می توانید مجسمه کودکان صندلی عقب را به وضوح ببینید، به شما کمک می کند تا ناامنی ها و نگرانی ها را از بین ببرید.
3. استفاده آسان: بدون نیاز به مونتاژ، دوربین آینه ماشین کودک دید عقب به راحتی به پشتی سر متحرک شما می بندد. سیم برق را به فندک وصل کنید، ال سی دی را نصب کنید، سپس کار می کند. مانیتور icd به طور خودکار روشن می شود و به صندلی عقب کودک می رود.
4. زاویه قابل تنظیم بالا و پایین: پس از سفت کردن تسمه های عمودی و افقی خود به پشتی سر خود، دوربین در صندلی عقب می تواند زوایای بالا و پایین را با توجه به مدل خودرو و اندازه صندلی ایمنی خودرو تنظیم کند، این به شما امکان می دهد تا آن را حفظ کنید. کودک دوست داشتنی شما در معرض دید شماست و همیشه مراقب او باشید.
5. پایدار، بدون لرزش در حین رانندگی: طراحی مانیتور ماشین از طریق مهندسی ویژه، نسبت به سایر آینه‌های ماشین کودک برتری دارد، در حین رانندگی لرزش، لرزش و حرکت در اطراف شما ایجاد نمی‌کند، پایدار، ایمن و سرگرم‌کننده نگه می‌دارد. و سفر بدون استرس همیشه برای شما و نوزاد تازه متولد شده تان.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *