کرمان خودرو, مانیتور - مولتی مدیا

مانیتور لیفان

نصب مانیتور لیفان X50

مانیتور لیفان

مانیتور لیفان x50 / نصب انواع آپشن خودروهای داخلی و خارجی خدمات مجموعه تهران تیونینگ : نصب آپشن ماشین-مانیتور-مولتی مدیا-هدلایت-کیلس استارت-کروزکنترل-برچسب سولار-شیشه دودی و… میباشد

ویژگی های مانیتور کودک ماشین

مانیتور لیفان x50

برخی از مانیتورهای کودک ماشین از یک دوربین سنتی استفاده می‌کنند که می‌توان آن را به پشتی صندلی که در جلوی صندلی ماشین کودک قرار دارد متصل کرد. صفحه نمایش مانیتور مربوطه مانند دستگاه های ناوبری اتومبیل استفاده می شود و باید در نزدیکی مرکز شیشه جلو نصب شود.

راحت ترین انواع مانیتور کودک ماشین بی سیم هستند، به این معنی که نیازی نیست نگران سیم بین دوربین و مانیتور باشید. در حالی که در حال رانندگی هستید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که دوربین و مانیتور را روشن کنید تا در طول سفر غذای زنده از فرزندتان دریافت کنید.

دوربین هایی نیز در دسترس هستند که هم در روز و هم در شب کار می کنند. اگر در شب زیاد رانندگی می‌کنید، بهتر است به دنبال دوربینی باشید که دید در شب را در ویژگی‌های آن گنجانده باشد.

فناوری که ایمنی را در اولویت قرار می دهد مانیتور لیفان

مانیتور لیفان x50

مانیتور کودک ماشین مانند صندلی ماشین یک ضرورت نیست. با این حال، اگر زمان زیادی را در ماشین می گذرانید یا برای یک سفر جاده ای طولانی برنامه ریزی می کنید، می تواند کار را برای همه آسان تر و ایمن تر کند. اگر بتوانید چند صد دلار بپردازید، می‌تواند سرمایه‌گذاری عاقلانه‌ای باشد که به حفظ امنیت شما و کودک در حین ماشین کمک می‌کند.

گزینه دیگری که نتایج نظارت ایمن مشابهی را برای راننده فراهم می کند، آینه ماشین کودک است. آینه های ماشین کودک با یک نگاه ساده به آینه عقب به راحتی می توانید وضعیت کودک را بررسی کنید. آنها همچنین به طور قابل توجهی ارزان تر از مانیتورهای ماشین کودک هستند، اما این صرفه جویی در هزینه با عملکرد بسیار محدود در مقایسه با مانیتور دوربین همراه است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *