ایران خودرو, مانیتور - مولتی مدیا

مانیتور دنا

نصب مانیتور دنا توسط تیم تهران تیونینگ

مانیتور دنا

مانیتور اندروید دنا / نصب انواع آپشن خودروهای داخلی و خارجی خدمات مجموعه تهران تیونینگ : نصب آپشن ماشین-مانیتور-مولتی مدیا-هدلایت-کیلس استارت-کروزکنترل-برچسب سولار-شیشه دودی و… میباشد 

اسکن صورت و چشمان راننده

مانیتور دنا

این فناوری به این زودی ها عرضه نمی شود. در حال حاضر اینجاست.

این سیستم که به عنوان سیستم نظارت بر راننده (DMS) یا به طور کلی به عنوان هشدار راننده یا هشدار خستگی راننده شناخته می شود، شامل دوربینی است که در جلوی راننده نصب می شود، معمولاً در داشبورد بالایی یا آینه دید عقب داخلی. مسکن

با استفاده از دیودهای ساطع کننده نور مادون قرمز (LED)، دائماً صورت راننده را در تمام اوقات شبانه روز (حتی کسانی که عینک می زنند) اسکن می کند تا مطمئن شود که چشمان آنها همیشه منتظر جاده پیش رو هستند و نه به تلفن. در مسافران یا بیرون از پنجره کناری به همین ترتیب، می‌تواند خواب‌آلودگی مرتبط با خستگی را که یکی از دلایل رایج تصادفات است، تشخیص دهد.

این فناوری مبتنی بر فناوری کمکی حفظ خطوط موجود است که از اواخر دهه 2000 وجود داشته است، جایی که حسگرهایی مانند رادار و دوربین‌ها علائم خطوط را در جاده و موقعیت خودرو در داخل آنها (یا نه) نظارت می‌کنند.

مانیتور دنا در تهران تیونینگ

مانیتور دنا

در شرایطی که راننده به طور ناگهانی ناتوان می شود، مانند رویدادی مانند حمله قلبی یا سکته مغزی، برخی از سیستم های پیشرفته DMS می توانند این موضوع را احساس کنند و به طور خودکار سایر سیستم های ایمنی نیمه مستقل را فعال کنند.

در اینجا یک سناریوی معمولی وجود دارد.

در سرعت 110 کیلومتر در ساعت، راننده هوشیاری خود را از دست می دهد. DMS بلافاصله این را حس می کند و به تدریج سرعت خودرو را کم می کند و یک نشانگر را برای ادغام سمت چپ روشن می کند و به ترافیک اطراف هشدار می دهد. سپس سیستم حفظ خطوط، در صورت ایمن بودن، خودرو را به سمت چپ هدایت می کند زیرا کروز کنترل تطبیقی ​​سرعت خودرو را به آرامی کاهش می دهد و آن را متوقف می کند.

در مرحله بعد، DMS به طور خودکار پیامی به خدمات اضطراری برای حضور در حادثه ارسال می کند، در حالی که مختصات GPS را نیز ارسال می کند.

با نزدیک‌تر شدن به خودروهای خودران، چنین سیستم‌هایی برای موقعیت‌های رانندگی خودمختار سطح بالاتر ضروری هستند، جایی که این فناوری از راننده می‌خواهد پس از مدتی که خودرو تمام رانندگی را انجام می‌دهد، کنترل را دوباره به دست بگیرد. DMS باید به طور کامل کار کند، آماده و منتظر باشد، اگر راننده به طور ناگهانی کنترل را در دست بگیرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *