Uncategorized

مانیتور اوپیروس

نصب مانیتور اوپیروس / نصب انواع آپشن خودروهای داخلی و خارجی خدمات مجموعه تهران تیونینگ : نصب آپشن ماشین-مانیتور-مولتی مدیا-هشدلایت-کیلس استارت-کروزکنترل-برچسب سولار-شیشه دودی و… میباشد

نصب مانیتور اوپیروس

10 مزیت بالقوه فناوری صوتی جدید در خودرو

سالانه هزاران نفر در سراسر جهان در تصادفات وسایل نقلیه موتوری که منجر به حواس پرتی راننده می شود مجروح یا کشته می شوند. رشد سریع در نصب و استفاده از ویژگی‌های الکترونیکی داخل خودرو، همراه با مجموعه‌ای از نشانه‌های دیداری و شنیداری مرتبط، به حواس‌پرتی راننده می‌افزاید. سیستم‌های الکترونیکی درون خودروی آینده به طراحی‌های ایمن‌تر و شهودی‌تر برای بهبود تجربه رانندگی نیاز دارند و در عین حال خطر حواس‌پرتی را برای رانندگان چندوظیفه‌ای امروزی کاهش می‌دهند.

یکی از سایت ها در فضای نوظهور وسایل نقلیه متصل مفهومی نوآورانه ارائه کرد که هم نیازهای ایمنی و هم نیازهای تجربی را با نشانه‌های صوتی دقیق و منطقی ارائه می‌دهد. آنها از تحقیقات تجربه کاربر (UX) با ما حمایت کردند تا پذیرش این مفهوم توسط مصرف کنندگان را درک کنیم، تأثیر بالقوه را بررسی کنیم، و ارزشی را که خریداران بالقوه خودرو برای این فناوری و مزایای مورد نظر آن قائل هستند، ارزیابی کنیم.

نگاهی پنهانی: یافته های مطالعه مزایای مورد انتظار ایمنی و تجربه راننده را نشان می دهد
بیشتر شرکت‌کنندگان در این مطالعه، نشانه‌های صوتی را نسبت به نشانه‌های بصری کمتر حواس‌پرت‌کننده‌تر و قابل‌توجه‌تر دانستند، حتی در میان کسانی که خود را بیشتر بصری‌گرا می‌دانند. چنین پیام‌های صوتی به‌ویژه در موقعیت‌هایی که نیاز به توجه فوری راننده دارند، مانند هشدار نقطه کور، هشدار خروج از خط یا اعلان ناوبری مفید هستند. آنها همچنین مزیت دیگری دارند که راننده را ملزم نمی کند که چشمانش را از جاده بردارد.

تحقیقات ما مزایای درک شده زیر را از فناوری داخل خودروی مشتری ما آشکار کرد:

بهبود فوکوس (به دلیل محلی سازی صدا)
امکان انجام چند کار (به دلیل جدا شدن صدا)
آگاهی موقعیتی بهتر
زمان پاسخ و واکنش سریع تر
برای دیدن اعلان‌های نمایشگر نیازی به دور کردن چشم از جاده نیست
واکنش های شهودی تر که نیاز به تمرکز کمتری دارند
آگاهی بیشتر مسافران
وقتی دید محدود است، ورودی پیشرفته
محل بهینه سازی صدا برای افراد کم شنوایی
تجربه صوتی پیشرفته و “عامل خنک”
مانند هر فناوری جدید، آموزش، پیام رسانی واضح به مصرف کننده و در صورت امکان تجربه عملی نیز برای ایجاد آگاهی، راحتی و تقاضا بسیار مهم است. و این تازه شروعی برای آینده رانندگان فعال تر، هوشیارتر و پاسخگوتر است.

ما را در آپارات دنبال کنید

برای دیدن محصولات بیشتر مانیتور کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *