کیلس استارت ماشین

کیلس استارت ماشین نصب انواع آپشن خودروهای داخلی و خارجی
خدمات مجموعه تهران تیونینگ : نصب آپشن ماشین-مانیتور-مولتی مدیا-هدلایت-کیلس استارت-کروزکنترل-برچسب سولار-شیشه دودی و… میباشد

کیلس استارت چیست

ما در عصری زندگی می کنیم که راحتی پادشاه است. و یکی از امکانات خودرویی که محبوبیت زیادی پیدا کرده است، سیستم جرقه زنی بدون کلید است که با نام هایی مانند استارت بدون کلید، استارت دکمه ای بدون کلید، کلید هوشمند و کلید هوشمند نیز شناخته می شود. هر اسمی که باشد، این ویژگی به شما این امکان را می دهد که موتور خودروی خود را بدون جست و خیز کردن کلیدی در جیب یا کیف خود روشن کنید.

سیستم‌های احتراق بدون کلید برای اولین بار در اواخر دهه 1990 و اوایل دهه 2000 در خودروهای تولیدی ظاهر شدند و مانند بسیاری از ویژگی‌های فنی و راحتی، در ابتدا فقط در مدل‌های لوکس و سایر وسایل نقلیه سطح بالا در دسترس بودند. مرسدس بنز کلاس S به طور کلی به عنوان اولین خودروی تولید انبوه با احتراق بدون کلید شناخته می شود و پس از آن مدل هایی از آکورا، کادیلاک، لکسوس و رولز رویس قرار دارند. احتراق بدون کلید به طور فزاینده ای در خودروها رایج شده است: در سال 2008، احتراق بدون کلید در 11 درصد از وسایل نقلیه فروخته شده در ایالات متحده استاندارد بود. تا سال 2018، در 62 درصد از وسایل نقلیه فروخته شده، تجهیزات استاندارد بود.

اگر هنوزکیلس استارت را ندارید، احتراق بدون کلید چگونه کار می کند؟ آیا در وسیله نقلیه بعدی خود به آن نیاز دارید؟ و شاید مهمتر از آن، آیا این فناوری نقطه ضعفی دارد؟

احتراق بدون کلید چگونه کار می کند

سیستم های جرقه زنی بدون کلید دارای یک فوب هستند که می توانید آن را در جیب، کیف، کیف، یا هر جایی که نزدیک به گیرنده داخل خودرو قرار دارد، نگه دارید. فوب یک سیگنال فرکانس پایین منحصر به فرد را به سیستم کامپیوتری خودرو ارسال می کند، که سپس تایید می کند که سیگنال صحیح ارسال شده است و به شما امکان می دهد دکمه ای را روی داشبورد یا کنسول فشار دهید تا موتور روشن شود.کیلس استارت خاموش کردن موتور به همان اندازه بی دردسر است: به سادگی دکمه استارت/استاپ را فشار دهید. و، علاوه بر احتراق بدون کلید، اکثر سیستم‌ها شامل ورود بدون کلید نیز هستند که به شما امکان می‌دهند بدون وارد کردن کلید یا زدن دکمه روی فوب وارد خودرو شوید.

اگرچه احتراق بدون کلید به طور گسترده ای در دسترس است، حتی در خودروهای مقرون به صرفه، این سیستم ها هنوز به وضعیت ضروری خودرو نرسیده اند، مانند شیشه های برقی و قفل درها. با این حال، فاکتور راحتی یک نقطه فروش برای بسیاری از خریداران خودرو است. این می تواند به ویژه برای رانندگان مبتلا به آرتروز یا سایر ناتوانی هایی که توانایی آنها را در گرفتن و چرخاندن کلید مختل می کند مفید باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

Call Now Button