Uncategorized

کیلس استارت ix45

کیلس استارت i40

کیلس استارت ix45

کیلس استارت ix45 / نصب انواع آپشن خودروهای داخلی و خارجی خدمات مجموعه تهران تیونینگ : نصب آپشن ماشین-مانیتور-مولتی مدیا-هشدلایت-کیلس استارت-کروزکنترل-برچسب سولار-شیشه دودی و… میباشد 

سیستم های راه اندازی از راه دور از 2 بخش کلیدی تشکیل شده است: یک ماژول کنترل / گیرنده رادیویی و یک فرستنده از راه دور. ماژول کنترل در وسیله نقلیه شما نصب شده است که به شما امکان می دهد از راه دور وسیله نقلیه خود را با فشار دادن یک دکمه روی فرستنده از راه دور راه اندازی کنید.

استارت های از راه دور در آب و هوای سردتر محبوب هستند، جایی که از آنها برای گرم کردن موتور خودرو و فعال کردن بخاری/یخ زدایی آن استفاده می شود. این به ویژه در ماه های زمستانی که برف می بارد و دما زیر یخ می باشد، راحت است. با این حال، می توان از آنها برای روشن کردن تهویه مطبوع در آب و هوای بسیار گرم نیز استفاده کرد.

کیلس استارت در تهران تیونینگ

کیلس استارت ix45

امروزه بسیاری از خودروهای جدید این امکان را دارند که سیستم راه‌اندازی از راه دور کارخانه را در خود جای دهند، اما از نظر برد و قابلیت‌هایشان بسیار محدود هستند. به طور معمول، یک راه‌انداز از راه دور کارخانه حدود 30 فوت برد دارد، که برای راه‌اندازی آن نیاز دارد که نسبتاً به وسیله نقلیه خود نزدیک باشید.

از طرف دیگر، سیستم های راه اندازی از راه دور پس از فروش، نه تنها برد برتر را ارائه می دهند، بلکه مجموعه وسیعی از ویژگی های دیگر را نیز ارائه می دهند. به عنوان مثال، Compustar سیستم‌های راه‌اندازی از راه دور را ارائه می‌دهد که می‌توانند از 800 فوت تا 3 مایل برد داشته باشند و امکان ارتقا به یک کنترل از راه دور دو طرفه را دارند. ریموت‌های دو طرفه به شما این امکان را می‌دهند که دستورات را به وسیله نقلیه خود ارسال کنید و تأییدیه فعال شدن آنها را دریافت کنید. چند کنترل از راه دور Compustar همچنین دارای فناوری مقاوم در برابر آب، صفحه نمایش LCD تعاملی و قابلیت شارژ آنها از طریق USB هستند.

یکی دیگر از مزایای سیستم های راه اندازی از راه دور پس از بازار، به ویژه Compustar، این است که شما همچنین می توانید آن را به سیستم امنیتی پیشرفته اضافه یا ارتقا دهید. سیستم‌های امنیتی Compustar وسیله نقلیه شما را به حسگرهای اضافی برای تشخیص ضربه، نفوذ و سرقت مجهز می‌کنند و هنگامی که با یک کنترل LCD دو طرفه جفت می‌شوند، هنگام فعال شدن آن سنسورها به شما اطلاع می‌دهند.

برای مشاهده پتانسیل کامل یک سیستم Compustar، PRO T12 Remote Start + Security را بررسی کنید.

بدون شک سیستم های راه اندازی از راه دور Compustar بهترین گزینه برای راه اندازی از راه دور وسیله نقلیه شما هستند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *