کیلس استارت کمری

کیلس استارت کمری

کیلس استارت کمری

کیلس استارت کمری نصب کیلس استارت تویوتا کمری /نصب انواع آپشن خودروهای داخلی و خارجی
خدمات مجموعه تهران تیونینگ : نصب آپشن ماشین-مانیتور-مولتی مدیا-هدلایت-کیلس استارت-کروزکنترل-برچسب سولار-شیشه دودی و… میباشد

در طول سال‌ها، خودرو به شدت تکامل یافته است – اما مکانیسم‌هایی که برای راه‌اندازی و باز کردن قفل آن‌ها استفاده می‌شود نیز به همین ترتیب است. استفاده از کلید ماشین یکی از بخش‌های ضروری رانندگی با ماشین شما است، اما اغلب ما واقعاً در مورد آنها و نحوه مهندسی آنها فکر نمی‌کنیم. امروزه کلیدها کلیدهای هوشمندی هستند که سرقت خودرو را دشوارتر می کنند.

درباره تکامل کلید ماشین و اینکه چگونه می توانیم به جایگزینی اکثر انواع و ساخت کلیدهای ماشین در تامپا، وسلی چپل، براندون و سایر مناطق خلیج تامپا کمک کنیم، بیاموزید.

اولین کلید ماشین در اوایل قرن بیستم اختراع شد

باور کنید یا نه، اولین خودروها در واقع کلید نداشتند. آنها از طریق مجموعه ای پیچیده از مانورها فعال شدند و فقط افراد خاصی واقعاً این روند را درک کردند. در سال 1910، اولین کلید ماشین استفاده شد، اما فقط برای قفل کردن جرقه استفاده شد. راه اندازی یک ماشین همچنان به راننده نیاز داشت تا موتور را روشن کند. تا اواخر دهه 1940 بود که کرایسلر کلیدی را معرفی کرد که از یک لیوان جرقه زن برای روشن کردن ماشین استفاده می کرد.

برای باز کردن زود هنگام درب ماشین، قفل ماشین به صورت قفل سیلندر طراحی شد، شبیه همان قفل هایی که در درب خانه استفاده می شود. این قفل ها همگی مکانیکی بودند و هیچ جنبه الکترونیکی نداشتند، مانند تامبلر پین و ویفر. ساختن کلید با این نوع قفل ها برای سازندگان آسان بود، اما برای سارقان خودرو نیز آسان بود که قفل را بردارند و داخل ماشین بشکنند کیلس استارت کمری مانند ماشین های دیگر بسیار کاربردی است

نصب کیلس استارت کمری تهران تیونینگ

در اواسط تا اواخر دهه 1990، خودروسازان شروع به استفاده از سیستم های قفل مرکزی کردند، که نیاز به راه رفتن در اطراف ماشین و قفل کردن تک تک درها را نفی می کرد. همچنین در این مدت، خودروها شروع به استفاده از کلیدهای ترانسپوندر کردند که حاوی تراشه ای در جا کلیدی است که با کامپیوتر خودرو صحبت می کند تا احتراق شروع شود. این استراتژی به مبارزه با دزدی ماشین کمک کرد، زیرا دزدها برای بردن ماشین به کلید نیاز داشتند.

با ادامه پیشرفت فناوری، کلیدهای ترانسپوندر به کلیدهای راه دور تبدیل شدند که دکمه هایی مانند قفل، باز کردن قفل، باز کردن صندوق عقب و زنگ اتومبیل روی آنها وجود دارد. این به صاحبان وسایل نقلیه اجازه می‌دهد تا قفل ماشین خود را از راه دور باز کنند و همچنین در صورت وقوع اتفاقی و نیاز به هشدار به عابران، زنگ هشدار را روشن کنند.

جدیدترین نوع کلید، کلید هوشمند، برای روشن کردن آن، حتی نیازی به رفتن به جرقه خودرو ندارد. امروزه بسیاری از خودروها به سادگی نیاز دارند که کلید در نزدیکی شما باشد و می توانند با فشار ساده یک دکمه شروع به کار کنند. یک کلید هوشمند همچنین می تواند قفل ماشین را بدون نیاز به استفاده از قفل در باز کند.

یکی از خدمات تهران تیونینگ نصب کیلس استارت ماشین است که یکی از این خودرو ها کیلس استارت کمری است

Call Now Button