زمان باز کردن
 کیلس استارت و بهترین برندهای موجود در دنیا

کیلس استارت و بهترین برندهای موجود در دنیا

کیلس استارت و بهترین برندهای موجود در دنیا

کیلس استارت:استارت یکی از مهمترین اجزای خودرو شماست. در حقیقت ، بدون آن ، وسیله نقلیه شما به سرعت به جایی نمی رود. علاوه بر این ، استارت شایع ترین علت مشکلات بدون استارت خودروها پس از خالی شدن باتری است. بنابراین ، بسیار مهم است که اطمینان حاصل کنید که وسیله نقلیه شما دارای استارت مناسب است.

عملکرد یک استارت

همانطور که از نامش پیداست ، عملکرد موتور استارت شروع به کار موتور احتراق داخلی خودرو است. استارت شامل یک بدنه اصلی با یک موتور الکتریکی داخلی ، یک دنده پینیون و شفتی است که چرخ دنده روی آن سوار می شود. هنگامی که سوئیچ احتراق خودرو را با کلید روشن می کنید ، مقدار کمی ولتاژ به شیر برقی فرستاده می شود که به نوبه خود به باتری اجازه می دهد جریان را به استارت وارد کند. این شیر برقی همچنین وظیفه درگیر شدن چرخ دنده را نیز بر عهده دارد و به آن اجازه می دهد تا دنده حلقه را به هم وصل کرده و بچرخاند (بسته به نوع گیربکس ، فلایویل یا صفحه انعطاف پذیر است) تا موتور برای شروع چرخه احتراق بچرخد.

علائم رایج یک کیلس استارت بد

قبل از اینکه استارت فعلی خود را بزنید، تعداد انگشت شماری از موارد دیگر وجود دارد که باید بررسی کنید تا مطمئن شوید منبع مشکل نیستند. ممکن است یک کلیک با صدای بلند بشنوید که می تواند یک شیر برقی بد باشد که نمی تواند انرژی باتری را به استارت انتقال دهد. صدای ناله کم یا چرخش آهسته چرخ دنده استارت می تواند نشان دهنده مشکل شارژ باتری یا کابل های باتری باشد که تماس خوبی با باتری ندارند. آخرین موردی که باید تأیید شود این است که جرقه زنی ولتاژ کمی به شیر برقی می فرستد تا به آن سیگنال دهد تا قدرت به باتری برود. اگر همه اینها خوب است ، مطمئناً وقت آن است که به موتور استارت به عنوان مشکل احتمالی نگاه کنید.

خود کیلس استارت می تواند علائم زیادی داشته باشد که نشان می دهد ممکن است نیاز به بازسازی یا تعویض داشته باشد. اینها شایع ترین علائم هستند:

چرخ آزاد – این حالت زمانی رخ می دهد که چرخ دنده استارت می چرخد ​​، اما با چرخ دنده استارت برای چرخاندن موتور درگیر نمی شود. آنچه می شنوید چرخاندن چرخ دنده روی شفت است ، اما از آنجا که دنده ها درگیر نیستند ، هیچ چیز دیگری اتفاق نمی افتد. معمولاً شیر برقی در اینجا مقصر است ، اما از آنجا که اغلب با استارت ترکیب می شود ، هر دو معمولاً نیاز به تعویض دارند.

دود – کیلس استارت شما می تواند دود را از محفظه یا سیم کشی خارج کند. این معمولاً نشان می دهد که استارت بیش از حد از باتری انرژی می گیرد ، خیلی طولانی کار کرده است بدون اینکه بتواند به درستی خنک شود ، یا سیم کشی معیوب/خراب است. بوی سوزان معمولاً با دود همراه است.

چرخ دنده های سنگ زنی – وقتی صدای آسیاب را می شنوید ، معمولاً چرخ دنده استارت دارای دندان های فرسوده است که به درستی با چرخ حلقه درگیر نمی شوند. این به طور معمول یک مشکل پیشرونده است که فقط گاهی اوقات در ابتدا رخ می دهد. با گذشت زمان ، این مشکل به دلیل بارگذاری ناهموار دندانهای چرخ دنده پیچیده و بیشتر می شود. بهتر است وقتی صدا را در ابتدا می شنوید زود بکشید و اجازه ندهید خیلی زیاد پیشرفت کند ، در غیر این صورت ممکن است در جایی در پارکینگ گیر افتاده باشید.

خیساندن روغن – استارت معمولاً در قسمت پایینی موتور قرار دارد و با بالا رفتن سن موتور می تواند شروع به نشت مایعات کند. روغن راهی برای ورود به استارت شما و خرابی در چرخ دنده و مدار دارد. این می تواند جمع شود و باعث شود که چرخ دنده به آرامی پاسخ دهد یا اصلاً جواب ندهد ، و همچنین می تواند باعث شود که مدار کار نکند. پیشنهاد می کنیم هنگام تعویض استارت ، نشت روغن را برطرف کنید تا از عود مجدد جلوگیری شود.

خرابی شیر برقی – در بیشتر کیلس استارت ها ، ممکن است شیر ​​برقی به بدنه استارت متصل شود. در خودروهای بسیار قدیمی تر ، شیر برقی می تواند در مکان جداگانه ای قرار داشته باشد که باید قبل از کار روی استارت بررسی شود. اگر شیر برقی با استارت یکپارچه شود ، ممکن است تحت تأثیر خیس خوردن روغن یا داغ شدن بیش از حد قرار گیرد ، که می تواند باعث شود که استارت به صورت متناوب کار کند یا به طور کلی کار خود را متوقف کند.

بهترین مارک های کیلس استارت خودرو:


کیلس استارت از بسیاری از تولید کنندگان و خرده فروشان بصورت آنلاین موجود است. این سه مورد است که به دلیل در دسترس بودن و کیفیت بالای آنها توصیه می شود:

AC دلکو

AC delco یکی از بزرگترین تامین کنندگان جنرال موتورز برای تجهیزات اصلی و قطعات جایگزین است. آنها بیش از 30 خط تولید مختلف ارائه می دهند و قطعات با کیفیت بالا را برای همه سیستم های اصلی خودرو ارائه می دهند. آنها یک استارتر جایگزین برای اکثر خودروهای موجود از طریق مکان های خرده فروشی محلی و آنلاین شما خواهند داشت. از آنجا که AC Delco سالها در تجارت الکترونیک خودرو فعالیت می کرد ، جای تعجب نیست که راه اندازهای آنها با کیفیت بالا و به طور کلی مورد توجه قرار گیرند. به طور کلی آنها یک انتخاب مناسب و قیمت مناسب هستند.

دنسو


denso starterDenso بیش از 60 سال پیش شروع به کار کرد و پیشرو در پیشرفت فناوری در بخش خودرو بوده است. آنها قطعات جایگزین با کیفیت OEM را برای اکثر تولید کنندگان در سراسر جهان تولید و عرضه می کنند. مانند AC Delco در بالا ، Denso در قطعات الکترونیکی خودرو بسیار مهم است. آنها اجزای احتراق زیادی مانند سیم پیچ و شمع را می سازند ، اما راه اندازهای آنها نیز بسیار کاربردی ، بادوام و مقرون به صرفه هستند. آنها برای اکثر وسایل نقلیه مدرن استارت ارائه می دهند و در اکثر تامین کنندگان قطعات آنلاین به راحتی پیدا می شوند.

بوش


bosch یکی دیگر از تأمین کنندگان OEM است که همه چیز را از قطعات جایگزین تک تا سیستم های کامل خودرو ارائه می دهد. آنها کیفیت بالا و در دسترس بودن ثابت را ارائه می دهند. بوش دائماً در حال توسعه فناوری های جدید است و محصولات آنها در همه چیز استفاده می شود ، از اتومبیل های اسپرت آلمان تا خودروهای نظامی ردیابی شده. کیفیت آنها از شهرت جهانی برخوردار است و می توان قطعات آنها را مقرون به صرفه خرید.کیلس استارت های آنها عالی است. این مورد مورد علاقه ما بوده است زیرا ما آنها را در تعدادی از BMW های پروژه خود با نتایج عالی استفاده کرده ایم. در صورت نیاز به استارت جایگزین ، ارزش کلی برای استارت های بوش آنها را به یک انتخاب آسان تبدیل می کند.

آنچه باید درباره سیستمهای احتراق بدون کلید بدانید(کیلس استارت)

ما در عصری زندگی می کنیم که راحتی برتری دارد. و یکی از امکانات رفاهی خودرو که محبوبیت زیادی پیدا کرده است ، سیستم جرقه زنی بدون کلید است که همچنین با نام هایی مانند شروع بدون کلید ، استارت بدون کلید ، کلید هوشمند و کلید هوشمند شناخته می شود. این ویژگی هر چه که نامیده شود به شما امکان می دهد موتور خودرو را بدون فریب کلید در جیب یا کیف خود آتش بزنید.

سیستم های احتراق بدون کلید برای اولین بار در اواخر دهه 1990 و اوایل 2000 در خودروهای تولیدی ظاهر شدند و مانند بسیاری از ویژگی های فناوری و راحتی ، در ابتدا فقط در مدلهای لوکس و سایر وسایل نقلیه گران قیمت موجود بودند. مرسدس بنز کلاس S به طور کلی به عنوان اولین خودروی تولید انبوه با احتراق بدون کلید شناخته می شود و پس از آن مدلهای آکورا ، کادیلاک ، لکسوس و رولزرویس قرار دارند. احتراق بدون کلید به طور فزاینده ای در خودروها رایج شده است: در سال 2008 ، احتراق بدون کلید در 11 درصد از خودروهای فروخته شده در ایالات متحده استاندارد بود تا سال 2018 ، این تجهیزات استاندارد در 62 درصد از خودروهای فروخته شده بود.

اگر هنوز آن را ندارید ، جرقه زنی بدون کلید چگونه کار می کند؟ آیا آن را در خودروی بعدی خود نیاز دارید؟ و شاید مهمتر اینکه آیا این فناوری نقطه ضعفی دارد؟

کیلس استارت

کیلس استارت چگونه کار می کند؟


سیستم های جرقه زنی بدون کلید دارای یک فوب هستند که می توانید آن را در جیب ، کیف ، کیف و یا هرجایی که نزدیک گیرنده داخل خودرو قرار دارد نگه دارید. fob یک سیگنال فرکانس پایین منحصر به فرد را به سیستم رایانه خودرو منتقل می کند ، که پس از آن تأیید می کند که سیگنال صحیح ارسال شده است و به شما امکان می دهد یک دکمه را روی داشبورد یا کنسول فشار دهید تا موتور روشن شود. خاموش کردن موتور نیز بدون هیچ زحمتی است: کافی است دکمه شروع/توقف را فشار دهید. و علاوه بر احتراق بدون کلید ، اکثر سیستم ها شامل ورودی بدون کلید نیز می شوند که به شما این امکان را می دهد بدون وارد کردن کلید یا ضربه زدن به دکمه روی فوب وارد خودرو شوید.

اگرچه احتراق بدون کلید به طور گسترده ای در دسترس است ، حتی در خودروهای مقرون به صرفه ، این سیستم ها هنوز به وضعیت ضروری خودرو نرسیده اند ، مانند پنجره های برقی و قفل درها. با این حال ، عامل راحتی نقطه فروش بسیاری از خریداران خودرو است. این می تواند به ویژه برای رانندگان مبتلا به آرتریت یا سایر معلولیت هایی که مانع از گرفتن و چرخاندن کلید آنها می شوند مفید باشد.

تمهیدات امنیتی


کیلس استارت حاوی ضمانت هایی است تا اطمینان حاصل شود که ماشین شما در زمان اشتباه روشن نمی شوند. بررسی های ایمنی قبل از شروع کار توسط کامپیوتر خودرو ، باعث می شود تا اطمینان حاصل شود که خودرو در پارک است و پای شما قبل از روشن شدن موتور روی ترمز است. برای بیمه بیشتر ، برخی از طرح ها از شما می خواهند که قبل از فشار دادن دکمه شروع ، یک سوئیچ را تکان دهید یا بچرخانید. و در بیشتر موارد ، کلید فوب باید داخل خودرو باشد تا موتور روشن شود.

از جمله مزایای دیگر ، این سیستم ها برای کمک به جلوگیری از سرقت و سرقت خودرو طراحی شده اند. از آنجا که رایانه خودرو فقط سیگنالی را از فوب خود تشخیص می دهد ، دزدان برای ورود و روشن کردن موتور کار سخت تری خواهند داشت. هیچ کلید فلزی قابل کپی و قفل مکانیکی ستون فرمان وجود ندارد که بتوان آن را مجبور یا در غیر این صورت شکست داد.

احتراق بدون کلید همچنین قفل کردن کلیدهای خود را در ماشین یا صندوق عقب دشوارتر می کند. از یک جهت ، فوب می تواند ایمن بماند و همیشه در جیب شما قرار گیرد. اما برخی از سیستم ها به اندازه کافی باهوش هستند که درصورتی که به هر دلیلی فوب را در داخل خودرو یا در قسمت بار بگذارید ، اجازه قفل شدن درها را ندهد. اگر شما بخواهید درب یا سرسره را با فوب داخل آن ببندید ، دیگران هشدار صوتی ارسال می کنند.

همچنین هنگام خرید وسیله نقلیه جدید ، بررسی سیستم ها هوشمندانه است. بسیاری از جدیدترین مدلها در حال حاضر مجهز به دزدگیر و سایر وسایل ایمنی هستند که مانع از حرکت رانندگان در حالت دنده ای می شود: اگر خودروهای مورد نظر شما دارای سیستم کیلس استارت هستند ، مطمئن شوید که خودروی بعدی شما نیز دارای این نوع حفاظت است.

یک پاسخ بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Button