Uncategorized

کیلس استارت مزدا3

کیلس استارت مزدا3

نصب کیلس استارت مزدا3/ نصب انواع آپشن خودروهای داخلی و خارجی خدمات مجموعه تهران تیونینگ : نصب آپشن ماشین-مانیتور-مولتی مدیا-هشدلایت-کیلس استارت-کروزکنترل-برچسب سولار-شیشه دودی و… میباشد

نصب کیلس استارت مزدا3

سیستم های استارت دکمه ای چگونه کار می کنند؟
ماشین های استارت دکمه ای از سیستم جرقه زنی بدون کلید استفاده می کنند. در حالی که سیستم ها از یک مدل به مدل دیگر متفاوت هستند، از این جهت شبیه هستند که کلید فلزی سنتی را با یک جا کلیدی جایگزین می کنند. فوب باید در داخل خودرو باشد تا سیستم کامپیوتری خودرو بتواند با آن ارتباط برقرار کند و به راننده این امکان را می دهد که تنها با فشار دادن یک دکمه، خودرو را روشن کند.

جاکلیدی در اصل فرستنده ای است که سیگنال فرکانس پایینی را به خودرو ارسال می کند. این سیگنال شناسه منحصر به فرد آن وسیله نقلیه است. هنگامی که فوب داخل خودرو قرار می گیرد و دکمه را فشار می دهید، گیرنده خودرو سیگنال را دریافت می کند و نیرو را برای روشن شدن موتور ارسال می کند.

علاوه بر راحتی، ورود بدون کلید نیز با توجه به کاهش سرقت های خودرو اجرا شد. از آنجایی که ماشین فقط سیگنال آن یک فوب را تشخیص می دهد، سرقت ماشین شما را دشوارتر می کند. به عنوان یک اقدام ایمنی، ماشین باید در پارک باشد – و پای راننده باید روی ترمز باشد – تا ماشین روشن شود.

در حالی که قطعاً فاکتور جالبی برای فشار دادن این دکمه وجود دارد – که اغلب با طراحی مدرن و کابین خلبان مانند داشبورد ادغام می شود – ناظران صنعت نیز نگرانی هایی را در مورد سیستم های استارت بدون کلید ایجاد کرده اند و تولیدکنندگان خودرو را بر آن داشته تا اقدامات ایمنی جدیدی را معرفی کنند.

مزایا و معایب استارت دکمه فشاری در خودروها
مانند سایر اشکال جدید فناوری، استفاده از خودروهای استارت بدون کلید دارای مزایا و مشکلاتی است. اگرچه آخرین نسخه تا اوایل دهه 2000 ظاهر نشد، اما ماشین‌های دکمه‌ای برای اولین بار در سال 1912 ظاهر شدند، زمانی که کادیلاک یک استارت دکمه‌ای برقی را برای جایگزینی میل لنگ دستی خطرناک و سخت‌کار معرفی کرد. اما سپس کلیدها آمدند و جایگزین دکمه‌های استارت شدند که معمولاً روی زمین یا داشبورد قرار داشتند.

البته آنچه در استارت مدرن مدرن متفاوت است، فناوری است. در حالی که این چیزی است که استفاده از آن را پیچیده‌تر و آسان‌تر می‌کند، اما باعث نگرانی برخی از رانندگان و ناظران صنعت نیز شده است.

ما را در آپارات دنبال کنید

برای دیدن محصولات بیشتر کیلس استارت کلیک کنید

شاید برایتان مفید باشد : ردیاب مزدا 3

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *