کیلس استارت

کیلس استارت ماشین

کیلس استارت ماشین
کیلس استارت ماشین

کیلس استارت ماشین

کیلس استارت ماشین

تهران تیونینگ ارائه دهنده انواع خدمات تیونینگ خودرو و نصب آپشن ماشین

اگر از فکر بالا رفتن از یک وسیله نقلیه چسبناک با سوختن کمربندهای ایمنی فلزی در تابستان یا لرزیدن در وسیله نقلیه خود در حالی که منتظر گرم شدن تدریجی آن در زمستان هستید می ترسید، خوش شانس هستید. با کمک یک راه‌انداز از راه دور خودرو، می‌توانید یخ‌سازهای شیشه را گرم کنید یا AC ماشین خود را روشن کنید، همه اینها از راحتی در خانه‌تان.

تنظیم دمای رانندگی راحت تنها مزیت داشتن استارت ماشین از راه دور نیست. خرید و نصب دستگاهی که به شما امکان می‌دهد وسیله نقلیه خود را از راه دور روشن کنید، مزایای زیادی مانند افزایش امنیت و توانایی کنترل سیستم خودرو از طریق اپلیکیشن گوشی هوشمند را به همراه دارد.

بر اساس بررسی‌های مشتریان و ساعت‌ها تحقیق و آزمایش توسط کارشناسان ما، در اینجا خلاصه‌ای از محبوب‌ترین استارت‌های خودرو از راه دور در بازار آورده شده است. مطمئن شوید که بعد از آن بخوانید تا بفهمید راه‌اندازی از راه دور چگونه کار می‌کند.

کیلس استارت در تهران تیونینگ

کیلس استارت ماشین

مجموعه هشدار و استارت دو طرفه از راه دور Compustar CS7900-AS All-in-One با برد 3000 فوت

این ریموت استارت کامپوستار هم سیستم اعلام سرقت و هم راه اندازی از راه دور دارد. شما دو کنترل از راه دور دریافت می کنید که به شما امکان می دهد وسیله نقلیه خود را از فاصله 3000 فوتی راه اندازی و باز کنید. شما همچنین سنسورهایی در صندوق عقب، کاپوت و درهای خود دارید که صدای تلاش برای دزدی را منتشر می کند. این استارت از راه دور با وسایل نقلیه از هر مدل و مدلی کار می کند. اگر دانش عمومی برق دارید می‌توانید آن را خودتان نصب کنید، یا اگر ندارید آن را توسط متخصص نصب کنید.

برد 3000 فوتی
ریموت LCD دو طرفه.
سنسورهای امنیتی صندوق عقب، کاپوت و درب.
پشتیبان گیری از ریموت یک طرفه
کیت نصب کامل
سیستم جامع راه اندازی ماشین از راه دور.
کاملا مقاوم در برابر آب.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *