کیلس استارت

کیلس استارت سوناتا

کیلس استارت سوناتا

کیلس استارت سوناتا

کیلس استارت سوناتا / نصب انواع آپشن خودروهای داخلی و خارجی خدمات مجموعه تهران تیونینگ : نصب آپشن ماشین-مانیتور-مولتی مدیا-هشدلایت-کیلس استارت-کروزکنترل-برچسب سولار-شیشه دودی و… میباشد 

سیستم استارت خودکار ماشین

هنگامی که کلید را در موتور خودرو خود می چرخانید، موتور می چرخد ​​و سپس میل لنگ می چرخد. با این حال، چرخاندن آن در واقع بسیار بیشتر از آن چیزی است که ممکن است فکر کنید. نیاز به جریان هوا به داخل موتور دارد که تنها با ایجاد مکش می توان به آن رسید (موتور این کار را هنگام چرخش انجام می دهد) کیلس استارت سوناتا

اگر موتور شما نمی چرخد، هوا وجود ندارد. بدون هوا به این معنی است که سوخت نمی تواند احتراق شود. موتور استارت وظیفه چرخاندن موتور در هنگام احتراق را بر عهده دارد و اجازه می دهد هر چیز دیگری اتفاق بیفتد. هنگامی که احتراق را روشن می کنید، موتور استارت درگیر می شود و موتور را می چرخاند و اجازه می دهد هوا را بمکد.

بر روی موتور، یک چرخ طیار، با چرخ دنده حلقه ای متصل به لبه، به انتهای میل لنگ نصب شده است. در استارت، پینیون طوری طراحی شده است که در شیارهای چرخ دنده حلقه قرار گیرد. هنگامی که سوئیچ احتراق را می چرخانید، آهنربای الکتریکی داخل بدنه درگیر می شود و میله ای را که پینیون به آن وصل شده است، بیرون می راند.

پینیون با فلایویل برخورد می کند و موتور استارت می چرخد. این کار موتور را می چرخاند و هوا (و همچنین سوخت) را می مکد. با چرخش موتور، موتور استارت جدا می شود و آهنربای الکتریکی متوقف می شود. میله یک بار دیگر به داخل موتور استارت جمع می شود و پینیون را از تماس با فلایویل خارج می کند و از آسیب احتمالی جلوگیری می کند.

کیلس استارت سوناتا در تهران تیونینگ

مشاهده محصول کیلس سوناتا

پیستون
پیستون با استفاده از باتری وسیله نقلیه وصل شده و شیر برقی برای فشار دادن پیستون به سمت جلو، که پینیون را درگیر می کند، کار می کند.

چنگال اهرمی
چنگال اهرمی به پیستون متصل است، بنابراین هنگامی که پیستون به سمت جلو هل داده می شود، چنگال اهرمی نیز همینطور است. این فرآیند سپس پینیون را فعال می کند.

پینیون
پینیون ترکیبی منحصر به فرد از چرخ دنده و فنر است. هنگامی که استارت درگیر شد، دنده به داخل محفظه گیربکس کشیده شده و با فلایویل درگیر می شود. این موتور را می چرخاند تا فرآیند احتراق آغاز شود.

سیم پیچ های میدانی
محفظه، زمینه های استارت را در محفظه با پیچ نگه می دارد. این می تواند شامل دو تا چهار سیم پیچ میدانی باشد که به صورت سری به هم متصل شده اند. با انرژی باتری این سیم پیچ ها را به آهنربای الکتریکی تبدیل می کند که سپس آرمیچر را می چرخاند. هنگامی که سیم پیچ های آرمیچر تغذیه می شوند، میدان مغناطیسی در اطراف آرمیچر ایجاد می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *