مجله آموزشی

کیلس استارت خودرو و نکاتی که باید بدانید

کیلس استارت خودرو و نکاتی که باید بدانید

کیلس استارت خودرو و نکاتی که باید بدانید

در این مقاله از سایت تهران تیونینگ قصد داریم در مورد این که کیلس استارت خودرو چیست و نکاتی که باید  در مورد آن بدانید نکاتی را منتشر کنیم با ما تا انتهای این مقاله همراه باشید

کیلس استارت خودرو، یک تکنولوژی جدید است که برای راحتی و سهولت در استارت کردن خودرو استفاده می‌شود. در این سیستم، نیازی به کلید استارت کردن وجود ندارد و با فشردن یک دکمه، خودرو را می‌توان روشن کرد.

در این سیستم، یک کیلس (یا کلید بی‌سیم) به خودرو متصل می‌شود. وقتی کیلس در محدوده خودرو قرار دارد، خودرو به طور خودکار با فشردن دکمه استارت، روشن می‌شود. همچنین، با فشردن دکمه توقف، خودرو خاموش می‌شود.

کاربرد اصلی کیلس استارت خودرو، سهولت و راحتی در استارت کردن خودرو است. همچنین، این سیستم امنیت بیشتری نیز برای خودرو فراهم می‌کند، زیرا برای روشن کردن خودرو، نیاز به داشتن کلید واقعی در محدوده خودرو وجود دارد.

به علاوه، کیلس استارت خودرو می‌تواند ویژگی‌های دیگری نیز داشته باشد، مانند قفل و باز کردن خودکار درب‌های خودرو، تنظیمات صندلی، سیستم صوتی و غیره. اما باید توجه داشت که برخی از این ویژگی‌ها ممکن است در برخی مدل‌های خودروها موجود نباشد و تنظیمات متفاوتی داشته باشند.

برای مشاهده کیلس اسپورتیج کلیک کنید

آیا کیلس استارت خودرو برای همه خودروها مناسب است؟

کیلس استارت خودرو و نکاتی که باید بدانید

کیلس استارت خودرو در حال حاضر برای بیشتر خودروهای جدیدی که با سیستم‌های کلید بی‌سیم و پردازنده‌های قوی مجهز شده‌اند، مناسب است. اما باید توجه داشت که این سیستم در بعضی از خودروها ممکن است موجود نباشد و یا به صورت استاندارد نصب نشده باشد.

علاوه بر این، نیاز به نصب این سیستم در خودرو وجود دارد و در بعضی از خودروها، نصب آن ممکن است با مشکلات فنی همراه باشد یا غیر ممکن باشد. برای اینکه بدانید کیلس استارت خودرو برای خودرو شما مناسب است یا خیر، بهتر است به دفترچه راهنمای خودروی خود مراجعه کنید و یا با نمایندگی خودروسازی تماس بگیرید و از آن‌ها بپرسید که آیا نصب کیلس استارت خودرو برای خودروی شما ممکن است یا خیر.

همچنین، با نصب کیلس استارت خودرو، ممکن است برای خودروی شما هزینه‌های اضافی نیز باید پرداخت شود. بنابراین، قبل از نصب این سیستم، بهتر است به مزایا و معایب آن توجه کرده و با نمایندگی خودروسازی مشورت کنید.

برای مشاهده کیلس ام وی ام 315 کلیک کنید

آیا نصب کیلس استارت خودرو برای خودروهای قدیمی ممکن است؟

کیلس استارت خودرو و نکاتی که باید بدانید

کیلس استارت خودرو و نکاتی که باید بدانید

نصب کیلس استارت خودرو برای خودروهای قدیمی، معمولاً ممکن نیست. این به دلیل این است که برخی از خودروهای قدیمی با سیستم‌های الکترونیکی پیشرفته و پردازنده‌های قوی که برای کار با کیلس استارت خودرو لازم است، مجهز نشده‌اند.

همچنین، در خودروهای قدیمی، سیستم‌های کلیدی و قفل‌های مکانیکی به صورت استاندارد وجود دارند و برای نصب کیلس استارت خودرو، به داشتن سیستم‌های الکترونیکی خاصی نیاز است که در خودروهای قدیمی معمولاً وجود ندارد.

بنابراین، قبل از نصب کیلس استارت خودرو در خودروی قدیمی، بهتر است با نمایندگی خودروسازی مشورت کنید و از آن‌ها بپرسید که آیا نصب کیلس استارت خودرو برای خودروی شما ممکن است یا خیر. همچنین، باید توجه داشت که نصب این سیستم در خودروهای قدیمی معمولاً هزینه‌های بالایی را به همراه دارد و ممکن است نیاز به تغییر سیستم‌های الکترونیکی خودرو داشته باشد که این مسئله نیز باعث افزایش هزینه‌ها می‌شود.

برای مشاهده کیلس ام وی ام 550 کلیک کنید

کیلس استارت خودرو و نکاتی که باید بدانید // آیا نصب کیلس استارت خودرو برای خودروهای جدید هم ممکن است؟

بله، نصب کیلس استارت خودرو برای بیشتر خودروهای جدید ممکن است. بیشتر خودروهای جدید با سیستم‌های کلید بی‌سیم و پردازنده‌های قوی مجهز شده‌اند که برای کار با کیلس استارت خودرو مناسب هستند.

اما باید توجه داشت که نصب این سیستم در خودروهای جدید هم معمولاً هزینه‌هایی را به همراه دارد و برای نصب آن، نیاز به تغییراتی در سیستم‌های الکترونیکی خودرو و یا پس از فراهم کردن سخت‌افزار و نرم‌افزار مناسب است.

همچنین، برخی خودروهای جدید ممکن است از قبل با کیلس استارت خودرو مجهز شده باشند و نیازی به نصب آن نداشته باشند. بنابراین، قبل از نصب کیلس استارت خودرو در خودروی جدید، بهتر است با نمایندگی خودروسازی مشورت کنید و از آن‌ها بپرسید که آیا نصب کیلس استارت خودرو برای خودروی شما ممکن است یا خیر.

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *