کیلس استارت بنز

کیلس استارت بنز

کیلس استارت بنز

کیلس استارت بنز

کیلس استارت بنز و قدرت آن حتی در مواقعی که باتری آن تمام شده ایت و راه حلی برای شرون کردن ماشین

اگر مرسدس بنز با KEYLESS-GO دارید، ممکن است از خود بپرسید که در صورت از بین رفتن باتری کلید، چگونه خودرو را روشن کنید. البته اگر باتری کلید فوب شما از بین رفته باشد، با فشار دادن دکمه استارت/توقف موتور کاری انجام نمی دهد.

مسئله
باتری کلید مرسدس خاموش شده است، و شما نمی توانید با استفاده از دکمه فشاری START ENGINE ماشین خود را روشن کنید.

اگر باتری کنترل از راه دور KEYLESS-GO از بین رفته است، این مراحل را دنبال کنید تا مرسدس بنز خود را به صورت دستی روشن کنید. این دستورالعمل‌ها برای همه مدل‌های مرسدس بنز که دکمه Start/Stop دارند، از جمله S-Class، C-Class، GLE-Class، ML-Class، E-Class، GL-Class، SL-Class، SLK-Class کار می‌کنند.

مرحله 1

برای سوار شدن به داخل ماشین، کلید فلزی را از جاکلیدی مرسدس خود بردارید. از آن برای باز کردن قفل درب راننده به صورت دستی استفاده کنید. وقتی درب راننده را به صورت دستی باز کنید، زنگ هشدار به صدا در می آید. نگران نباش! همانطور که در چند مرحله بعدی توضیح داده شده است، به محض اینکه کلید را در احتراق قرار دهید، زنگ هشدار باید متوقف شود.

سپس دکمه Start/Stop را از قفل احتراق خارج کنید. می توانید به سرعت آن را از اشتعال بیرون بیاورید. دکمه Start/Stop بیرون خواهد آمد.

کلید هوشمند خود را در استارت قرار دهید. اگر باتری کلید هوشمند تمام شده باشد مشکلی ندارد.

مرحله 3

پدال ترمز را فشار دهید و مطمئن شوید که گیربکس در موقعیت پارک قرار دارد.

مرحله 4

کلید KEYLESS-GO را در استارت بچرخانید تا موتور روشن شود. به محض اینکه موتور شروع به کار کرد کلید را رها کنید.

مطمئن شوید که دکمه Start/Stop موتور را ذخیره کرده اید تا بتوانید پس از تعویض باتری در جا کلیدی مرسدس، آن را دوباره وارد کنید. در ضمن، باید مگابایت خود را با قرار دادن کلید در استارت شروع کنید.

دفعه بعد، به خاطر داشته باشید که به محض مشاهده پیام هشدار روی دسته ابزار خود که می گوید «باتری کلید کم است» باتری کلید را عوض کنید.

چرا این کار می کند؟
هنگامی که کلید در احتراق قرار می گیرد، از جریان القایی تغذیه می شود. این اجازه می دهد تا کلید با IR ارتباط برقرار کند و یک کد غلتشی را به EIS ارسال کند که کلید را تأیید می کند و موتور را روشن می کند.

کار بعدی چیه؟
باتری صفحه کلید مرسدس بنز خود را در اسرع وقت تعویض کنید. باتری به راحتی قابل تعویض است. دستورالعمل های مربوط به نحوه تعویض باتری در هر جا کلیدی مرسدس بنز را می توانید در اینجا بیابید:

نحوه تعویض باتری در جا کلیدی مرسدس
پس از تعویض باتری کلید نیازی به برنامه ریزی نیست. کلید را در احتراق قرار دهید تا ماشین یک بار روشن شود، و کلید باید به درستی از جمله ویژگی قفل/باز کردن درب کار کند.

برای دیدن محصولات کیلس استارت کلیک کنید

Call Now Button