پاور ویندوز - پاور آینه - پاور سانروف

پاور ویندوز x22

پاور ویندوز ام وی ام x22

پاور ویندوز x22

 پاور ویندوز x22 / نصب انواع آپشن خودروهای داخلی و خارجی خدمات مجموعه تهران تیونینگ : نصب آپشن ماشین-مانیتور-مولتی مدیا-هشدلایت-کیلس استارت-کروزکنترل-برچسب سولار-شیشه دودی و… میباشد 

پنجره های برقی چه ویژگی هایی دارند؟

 پاور ویندوز x22

به غیر از ویژگی‌های معمولی بالا و پایین کردن پنجره، ویژگی‌های خاص دیگری نیز برای پنجره وجود دارد. استفاده از آن راحت و کاربرپسند است و برخی از جزئیات اضافی زیر به شما کمک خواهد کرد.


بالا آمدن خودکار – دارای برخی عوارض است و مشابه عملکرد خاموش کردن خودکار است. خطر کمی وجود دارد زیرا وقتی پنجره بالا می رود و چیزی سر راهش قرار می گیرد، گیر می کند. این می تواند دست کودک، پنجه گربه و مانند آن باشد. پنجره تا انتها متوقف نمی شود و می تواند منجر به تصادف شود. اما وقتی از دکمه به صورت دستی برای بالا کشیدن پنجره استفاده می کنید اینطور نیست. بهتر بود با یک مدار در سیستم پنجره سرعت باز شدن را کنترل می کرد و پنجره را پایین می آورد.
خاموش شدن خودکار – در اینجا، فقط باید یک بار روی دکمه ضربه بزنید و پنجره پایین می‌رود. این یکی از ویژگی های رایج پنجره است. در اینجا، یک مدار در سیستم گنجانده شده است، و سرعت پایین رفتن پنجره بستگی به میزان نیروی وارد شده به دکمه دارد. اگر برای مدت طولانی فشار داده شود، سریع پایین می آید و به حد مجاز می رسد. بنابراین، بستگی به فشار شما برای فشار دادن دکمه دارد. به محض اینکه دکمه را ترک می کنید، پنجره از پایین رفتن متوقف می شود و به دلیل نصب سیستم مدار کنترل کنترل می شود.
استفاده از روشن/روشن – شیشه های برقی خودرو فقط زمانی کار می کنند که اشتعال روشن باشد. برخی از خودروها دارای یک شیشه برقی پشتیبان هستند که حتی در صورت خاموش بودن شیشه به مدار پنجره می رسد. اگر فراموش کردید که شیشه ها را خاموش کنید، مجبور نیستید دوباره خودرو را ثابت کنید و به راحتی می توانید شیشه ها را ببندید.

پاور ویندوز x22 چیست ؟

 پاور ویندوز x22

این کلید و سیم در سیستم مدار است که توسط برق یا باتری در ماشین کنترل می شود. اگر مشکلی در پنجره های برقی وجود دارد، مکانیک باید سیستم مدار داخل یا پشتیبان باتری را که به باز و بسته شدن آن کمک می کند، بررسی کند. در اصل، پنجره برقی می تواند چهار پنجره را کنترل کند و راننده نیز می تواند آن را کنترل کند.

جزئیات مکانیزم پنجره های برقی عبارتند از:
درب سمت راننده دارای کلید 20 آمپری برای کنترل چهار پنجره خودرو است.
برقی که از کلید قطع می شود به یک نقطه تماس در مرکز که سیستم سیم کشی پنجره ها وصل شده است منتقل می شود.
انتهای کنتاکت های برق به باتری یا برق خودرو متصل می شود
با فشار دادن یک سوئیچ، یکی از دو سر از خودرو جدا می شود و در عوض به نقطه مرکزی خودرو متصل می شود. به این ترتیب برق در وسط خودرو توزیع می شود و باز و بسته شدن پنجره را آسان می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *