نصب کیلس استارت پژو207

نصب کیلس استارت

نصب کیلس استارت پژو207 /نصب انواع آپشن خودروهای داخلی و خارجی خدمات مجموعه تهران تیونینگ : نصب آپشن ماشین-مانیتور-مولتی مدیا-هدلایت-کیلس استارت-کروزکنترل-برچسب سولار-شیشه دودی و… میباشد

نصب کیلس استارت پژو207

نحوه نصب کیلس استارت از راه دور در خودرو

در حالت ایده‌آل، استارت‌های از راه دور باید توسط یک تکنسین ماهر نصب شوند، زیرا نصب نادرست می‌تواند به لوازم الکترونیکی گران قیمت کنترل خودرو آسیب برساند. با این حال، برای کسی که با الکترونیک و تعمیر خودرو آشنا است، دانستن نحوه نصب استارت از راه دور در خودرو می تواند در هزینه های نصب صرفه جویی کند و ناامیدی از پیدا کردن یک نصاب واجد شرایط را از بین ببرد. در حالی که این مقاله دستورالعمل‌های کلی برای سیم‌کشی راه‌انداز از راه دور ارائه می‌کند، اما بسته به خودرو و مدل راه‌انداز از راه دور متفاوت است.

مطمئن شوید استارت از راه دور انتخابی با مدل و مدل خودروی شما سازگار است. جعبه را بخوانید یا با سازنده استارت از راه دور تماس بگیرید تا مشخص کنید که آیا با وسیله نقلیه شما سازگار است یا خیر. شما یک استارت می خواهید که با سیستم ضد سرقت شما سازگار و ایمن باشد.[1]
اگر با سیستم ضد سرقت شما سازگار نیست، باید ماژول های بای پس ضد سرقت گران قیمت بیشتری خریداری کنید.

دستورالعمل نصب را با دقت بخوانید. دستورالعمل های نصب با توجه به مارک ها و مدل های مختلف راه اندازی از راه دور متفاوت است. مهم است که دستورالعمل های نصب را به دقت بخوانید و نمودارهای سیم کشی استارت خاص خود را بیابید.
اگر یک واحد کارکرده یا بدون دستورالعمل انتخاب می‌کنید، قبل از خرید، دستورالعمل‌های آنلاین را بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که استفاده از وب سایت آسان است و دارای دستورالعمل های کامل و قابل چاپ و نمودارهای سیم کشی است که به وضوح نحوه نصب استارت از راه دور را در اتومبیل خود نشان می دهد.

تمام ابزار و وسایل مورد نیاز خود را جمع آوری کنید. برای تعیین اینکه به کدام ابزار برای استارت و وسیله نقلیه خاص خود نیاز دارید، با کتابچه راهنمای خود مشورت کنید. ممکن است به یک چاقوی کاربردی، سیم برش، سیم کش، آهن لحیم کاری و لحیم کاری، نوار برق، مولتی متر دیجیتال، آچار و/یا پیچ گوشتی نیاز داشته باشید. یک مولتی متر دیجیتال برای تست در حین و بعد از نصب توصیه می شود.
برخی از راه‌اندازهای راه دور با تمام ابزارهای لازم همراه هستند، بنابراین کادر خود را علامت بزنید. به عنوان مثال، بسیاری از سیستم ها دارای یک تستر مدار LED هستند تا سیم های لازم برای نصب را پیدا کنند.
توصیه می شود تمام سیم های خود را به هم لحیم کنید تا اتصالات بهتری ایجاد شود. اگر لحیم کاری را انتخاب کنید به یک لحیم کاری و عینک ایمنی نیاز دارید.

تصمیم بگیرید که ماژول اصلی را کجا قرار دهید و ناحیه را باز کنید. باید در مکانی امن و مخفی قرار داشته باشد که نیازی به گسترش سیم های عرضه شده نداشته باشد. موقعیت معمول در داخل داشبورد پایینی زیر فرمان است. به این ترتیب می توانید مستقیماً به سیم کشی جرقه وصل شوید.
آن را در محفظه موتور یا جایی که در معرض لرزش یا گرمای شدید قرار دارد قرار ندهید.
مکان‌های جایگزین احتمالی شامل فضاهای بالای رادیو یا محفظه دستکش، کنسول مرکزی و بالای جعبه فیوز داشبورد است.

قبل از نصب روی ماشین بروید تا مطمئن شوید که همه چیز به درستی کار می کند. باتری، سوئیچ ها، چراغ ها و سایر سیستم ها را بررسی کنید. اگر هر یک از سیستم های الکتریکی به درستی کار نمی کنند، باید آنها را قبل از شروع نصب خود تعمیر کنید.[2]

در صورت امکان صندلی را که ماژول کنترل در آن نصب می شود بردارید. با برداشتن صندلی، فضای بیشتری برای کار در حین نصب سیستم به شما می دهد. اگر نمی توانید صندلی را بردارید، صندلی را تا انتها به سمت عقب بلغزانید.

باتری را جدا کنید. هنگام کار بر روی سیستم الکتریکی وسیله نقلیه خود بهتر است باتری را جدا کنید تا از هرگونه ضربه جلوگیری شود. برای تست سیم‌ها، باید باتری را وصل کنید، اما زمانی که سیم‌ها را به هم لحیم می‌کنید، آن را جدا کنید تا ایمن باشید. هنگام آزمایش سیم کشی با باتری متصل، مطمئن شوید که مدار کیسه هوا را بررسی نکنید. بیشتر اینها برای ایمنی در یک پوشش زرد قرار گرفته اند.[3]

ما را در آپارات دنبال کنید

برای دیدن محصولات کیلس استارت کلیک کنید

Call Now Button