نصب کیلس استارت سورنتو

کیلس استارت سورنتو

نصب کیلس استارت سورنتو و نصب انواع آپشن خودروهای داخلی و خارجی
خدمات مجموعه تهران تیونینگ : نصب آپشن ماشین-مانیتور-مولتی مدیا-هدلایت-کیلس استارت-کروزکنترل-برچسب سولار-شیشه دودی و… میباشد

کیلس استارت

تحویل تشریفاتی کلید ماشین آن ماشین جدید براق، لحظه ای است که بسیار مورد انتظار است. با این حال، آیا در سال‌های اخیر خودرو خریداری کرده‌اید. این احتمال وجود دارد که به جای یک کلید درج سنتی، دستگاه دیگری را بر اساس سیستم ورودی بدون کلید دریافت کرده باشید.

به لطف پیشرفت‌های فناوری، ورودی بدون کلید، طبق تعریف، به راننده این امکان را می‌دهد که خودرو را از طریق سیگنال‌های رادیویی ارسال شده از طریق جا کلیدی باز، قفل یا روشن کند. بدیهی است که جاکلیدی باید در محدوده، روی شخص راننده باشد تا کار کند. برخی از مزایای استفاده از سیستم ورود بدون کلید می باشد

کیلس استارت

راحتی

دیگر، آیا مجبور نیستید با قرار دادن کلید خود و تعداد انگشت شماری از مواد غذایی یا کودکان دست و پنجه نرم کنید یا دستکاری کنید. با جاکلیدی، برس دست درها را باز می‌کند، تکان پای زیر سپر عقب درب صندوق عقب را بلند می‌کند و با فشار دادن دکمه احتراق، درایو شما راه‌اندازی می‌شود.

امنیت بهتر

جدیدترین سیستم ها برای باز کردن قفل ماشین به کد منحصر به فردی نیاز دارند که سرقت آن را سخت تر می کند. این سیستم شامل تشخیص الکترونیکی فوب کلید از طریق یک مجوز کد خاص است. فقط در صورتی که کامپیوتر ماشین آن کد خاص را پیدا کند، قفل وسیله نقلیه باز یا روشن می شود. برخی از برندهای خودرو از ریزتراشه های رمزگذاری شده با رایانه در سیستم بدون کلید خود استفاده می کنند که لایه های امنیتی را بیشتر تقویت می کند.

قفل خودکار

اگرچه قفل کردن ماشین شما باید به عنوان طبیعت دوم باشد، اما اغلب این فکر خنده دار “آیا ماشین را قفل کرده ام؟” شما را وادار می کند که به عقب برگردید تا مطمئن شوید. اکنون، سیستم بدون کلید از این دردسر جلوگیری می کند، زیرا پس از پارک کردن خودرو و طی مسافت مشخصی، خودرو به طور خودکار قفل می شود. با این حال، اگر شما را ترک کنید و جاکلیدی را در ماشین فراموش کنید، وسیله نقلیه باز می ماند. البته این تضمین می کند که در ماشین خود قفل نشوید.

با این حال، هیچ فناوری کامل نیست و این ابزار کاربرپسند و پیچیده، نگرانی‌های خاصی را برای صنعت ایجاد می‌کند، همانطور که در زیر ذکر شده است.

هزینه تعویض

هزینه تعویض یک فوب گمشده بسیار بیشتر از یک کلید سنتی است. علاوه بر این، قطعات الکترونیکی در طول زمان فرسوده می شوند، که پس از آن به معنای تعویض کلید یا تعمیر سیستم است. این قیمت بسیار سنگینی است که فقط برای باز کردن قفل ماشین خود باید پرداخت کنید.

احتمال سرقت

لایه‌های امنیتی در سیستم‌های بدون کلید قوی هستند، اما هکرها دائماً در حال توسعه راه‌های جدیدتر برای سرقت خودرو هستند. ابزارهای برنامه نویسی کلیدی به راحتی هم به صورت آنلاین و هم غیرفعال در دسترس هستند، و در دستان اشتباه، می توان یک فوب خالی را مجدداً در ترانسپوندر خودروی خود برنامه ریزی کرد و در نتیجه امنیت را به خطر انداخت.

غفلت از «خاموش کردن» خودرو

ماشین‌ها دارای مکانیسم‌های هشداردهنده هستند، اما با این وجود، گاهی اوقات در حالی که موتورشان روشن است، پارک می‌شوند. اگر خودرو ویژگی ایمنی خاموش شدن خودکار را نداشته باشد، موتور تا زمانی که بنزین تمام شود به کار خود ادامه می دهد. این نه تنها ناخوشایند است، بلکه به دلیل بخارات سمی می تواند خطرناک باشد.

در نهایت، اگرچه سیستم های ورود بدون کلید راحت هستند، اما صاحبان خودرو باید از معایب آن مطلع شوند تا بتوانند تصمیمات هوشمندانه، به ویژه در مورد ایمنی را اتخاذ کنند.

ما را در آپارات دنبال کنید

Call Now Button