نصب کیلس استارت ساندرو

نصب کیلس استارت ساندرو

نصب کیلس استارت ساندرو

نصب کیلس استارت ساندرو توسط تهران تیونینگ سیستم ایمنی یک طرفه و راه‌اندازی از راه دور Avital 5105L 5105l با زنگ هشدار خودروی سه کاناله بدون کلید D2D و Avital 3100LX

ویژگی های نصب کیلس استارت ساندرو

نصب کیلس استارت ساندرو ویژگی های خاص خود را دارد

محصول 1: کیلس استارت سیستم راه اندازی از راه دور Avital شامل دو کنترل از راه دور 4 دکمه با برد حداکثر یک و نیم مایل است.
محصول 1: قفل کردن، باز کردن قفل، رها کردن صندوق عقب و استارت از راه دور
محصول 1: وقفه استارت ضد عیب – با این لایه محافظ در برابر “سیم کشی داغ” توسط سارقان خودرو، ماشین خود را در جایی که پارک کرده اید نگه دارید.
محصول 1: کیلس استارت سنسور ضربه دو منطقه ای – با این سنسور 2 مرحله ای ضربه یا ضربه به وسیله نقلیه شما را تشخیص می دهد که می تواند با صدای جیر جیر یا خشم کامل آژیر واکنش نشان دهد.
محصول 2: عملکردهای ورودی بدون کلید و AUX
محصول 2: وقفه استارت ضد عیب – با این لایه محافظ در برابر “سیم کشی داغ” توسط سارقان خودرو، ماشین خود را در جایی که پارک کرده اید نگه دارید.
محصول 2: هشدار دور (صدای کم و سیگنال هشدار مختصر برای تهدیدات مشکوک)
محصول 2: وقفه کیلس استارت ضد عیب – با این لایه محافظ در برابر “سیم کشی داغ” توسط سارقان خودرو، ماشین خود را در جایی که پارک کرده اید نگه دارید.

نکته مهم تهران تیونینگ

توجه: محصولات تهران تیونیگ از جمله کیلس استارت توسط تهران تیونینگ انجام میگیرد همگی اورجینال بوده و دارای دوشاخه برق برای استفاده در آمریکا و اروپا طراحی شده اند اما در ایران نیز بسیار پر طرفدار است و مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. پریزها و ولتاژ در سطح بین المللی متفاوت است و این محصول ممکن است برای استفاده در مقصد شما به آداپتور یا مبدل نیاز داشته باشد. لطفاً قبل از خرید سازگاری را بررسی کنید.

Call Now Button