کیلس استارت

نصب کیلس استارت ساندرو

نصب کیلس استارت ساندرو

نصب کیلس استارت ساندرو

نصب کیلس استارت ساندرو توسط تهران تیونینگ سیستم ایمنی یک طرفه و راه‌اندازی از راه دور Avital 5105L 5105l با زنگ هشدار خودروی سه کاناله بدون کلید D2D و Avital 3100LX

ویژگی های کیلس ساندرو

نصب کیلس استارت ساندرو ویژگی های خاص خود را دارد

محصول 1: کیلس استارت سیستم راه اندازی از راه دور Avital شامل دو کنترل از راه دور 4 دکمه با برد حداکثر یک و نیم مایل است.
محصول 1: قفل کردن، باز کردن قفل، رها کردن صندوق عقب و استارت از راه دور
محصول 1: وقفه استارت ضد عیب – با این لایه محافظ در برابر “سیم کشی داغ” توسط سارقان خودرو، ماشین خود را در جایی که پارک کرده اید نگه دارید.
محصول 1: کیلس استارت سنسور ضربه دو منطقه ای – با این سنسور 2 مرحله ای ضربه یا ضربه به وسیله نقلیه شما را تشخیص می دهد که می تواند با صدای جیر جیر یا خشم کامل آژیر واکنش نشان دهد.
محصول 2: عملکردهای ورودی بدون کلید و AUX
محصول 2: وقفه استارت ضد عیب – با این لایه محافظ در برابر “سیم کشی داغ” توسط سارقان خودرو، ماشین خود را در جایی که پارک کرده اید نگه دارید.
محصول 2: هشدار دور (صدای کم و سیگنال هشدار مختصر برای تهدیدات مشکوک)
محصول 2: وقفه کیلس استارت ضد عیب – با این لایه محافظ در برابر “سیم کشی داغ” توسط سارقان خودرو، ماشین خود را در جایی که پارک کرده اید نگه دارید.

نکته مهم تهران تیونینگ

توجه: محصولات تهران تیونیگ از جمله کیلس استارت توسط تهران تیونینگ انجام میگیرد همگی اورجینال بوده و دارای دوشاخه برق برای استفاده در آمریکا و اروپا طراحی شده اند اما در ایران نیز بسیار پر طرفدار است و مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است. پریزها و ولتاژ در سطح بین المللی متفاوت است و این محصول ممکن است برای استفاده در مقصد شما به آداپتور یا مبدل نیاز داشته باشد. لطفاً قبل از خرید سازگاری را بررسی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *