کیلس استارت

نصب کیلس استارت اچ سی کراس

نصب کیلس استارت اچ سی کراسس

نصب کیلس استارت اچ سی کراس

نصب کیلس استارت اچ سی کراس تهران تیونینگ
تهران تیونینگ با سابقه 15 سال فعالیت در حوزه تیونینگ خودرو آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد
خدمات مجموعه تهران تیونینگ : نصب آپشن ماشین-مانیتور-مولتی مدیا-هدلایت-کیلس استارت-کروزکنترل و… میباشد

راه‌انداز ماشین از راه دور جهانی بدون کلید استارت موتور با یک کلید برای کنترل از راه دور ماشین یا کنترل تلفن

تفاوت: کلید با عملکرد PKE کلید دارای عملکرد ورودی بدون کلید غیرفعال PKE است. کلید بدون عملکرد PKE کلید عملکرد PKE Passive Keyless Entry ندارد، اما می‌توانید بدون کلید از طریق تلفن وارد شوید. تلفن جایگزین کلید، هنگامی که تلفن در نزدیکی ماشین، قفل ماشین باز می شود.

استارت موتور از راه دور/ ماشین خود را از قبل گرم یا از قبل خنک کنید کولر گازی را پس از پیاده شدن از ماشین روشن نگه دارید، از برنامه یا کلید از راه دور برای روشن کردن موتور در خارج از ماشین استفاده کنید، تهویه مطبوع به طور خودکار روشن می‌شود. فاصله سنجش موتور با کلید از راه دور 50-150 متر است.

کیلس استارت با یک کلید / قفل داخلی روی ترمز پایی قدم بگذارید و دکمه 1S را فشار دهید تا ماشین مستقیما راه اندازی شود. وقتی ماشین را روشن کنید و ترمز پایی را بگذارید، سیستم قفل مرکزی قفل می شود، نگران نباشید بچه ها هنگام رانندگی در را باز کنند.

ورودی بدون کلید مخصوصاً برای ارتقای مدل‌های قدیمی فاصله حسگر تلفن 2 تا 5 متر است، وقتی تلفن به فاصله 2 تا 5 متری خودرو نزدیک شود، درب باز می‌شود. مناسب برای 95% DC12V کامپکت، سدان، کوپه، SUV، پیک آپ موجود در بازار. برای هوندا / نیسان / شوری / مرسدس بنز / جیپ چروکی بیشتر.

نکته بسیار مهم در نصب کیلس استارت اچ سی کراس یکی از مراحل زیر برای فعال کردن عملکرد شروع از راه دور ضروری است.1 هنگامی که خودرو در حالت استارت است، دنده خودرو را در موقعیت “P” یا “N” قرار دهید و ترمز دستی را بالا بکشید، دکمه استارت را به مدت 2 فشار دهید، فرستنده LED داخل به آرامی چشمک می زند. ماشین را خاموش کنید، موتور را خاموش کنید و ماشین را قفل کنید، سپس عملکرد راه‌اندازی از راه دور فعال می‌شود.2 بر روی ترمز پا فشار دهید، دکمه سوم و چهارم را همزمان روی کلید ریموت برای 4 ثانیه فشار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *