مزدا

نصب مانیتور مزدا3 نیو

مانتیور مزدا3

 

نصب مانیتور اندروید مزدا 3 نیو/نصب انواع آپشن خودروهای داخلی و خارجی خدمات مجموعه تهران تیونینگ : نصب آپشن ماشین-مانیتور-مولتی مدیا-هدلایت-کیلس استارت-کروزکنترل-برچسب سولار-شیشه دودی و… میباشد

نصب مانیتور مزدا3 نیو

اتومبیل، در زندگی آمریکایی، از دیرباز نشانه آزادی بوده است. اولین گواهینامه رانندگی یک نوجوان به مامان و بابا آزادی می دهد. یک ماشین جدید و جاده باز آزادی را برای تعقیب رویای آمریکایی به ارمغان می آورد. اما با افزایش فناوری برای کمک به رانندگان، سیستم هایی که آنها را استراق سمع و نظارت می کنند، نه به دلیل راحتی، بلکه به دلیل نگرانی های ایمنی جدید ضروری است.

دوربین‌هایی که حالات چهره را تشخیص می‌دهند، حسگرهایی که ضربان قلب را تشخیص می‌دهند و نرم‌افزارهایی که وضعیت هوشیاری راننده را ارزیابی می‌کنند، ممکن است به نظر بی‌هوده به نظر برسند، اما به طور فزاینده‌ای به عنوان بخشی از آینده رانندگی اجتناب‌ناپذیر در نظر گرفته می‌شوند.

در شرکت‌های نوپا مانند شرکت خودروهای الکتریکی بایتون و اصلی‌ترین شرکت‌های اصلی مانند ولوو، طراحان خودرو روی تشخیص چهره، سیستم‌های هشدار خواب‌آلودگی راننده و سایر ویژگی‌ها برای ردیابی افراد پشت فرمان کار می‌کنند.

نصب مانیتور مزدا3 نیو

فوری ترین انگیزه: نگرانی در مورد استفاده ایمن از گزینه های کمک راننده مانند حفظ بین خطوط خودکار که همچنان نیازمند توجه رانندگان است. و هنگامی که خودروهای واقعاً خودمختار بالاخره وارد شدند، اتفاق نظر بین خودروسازان و تامین کنندگان آنها این است که راه های جدیدی برای بررسی رانندگان و مسافران برای اطمینان از ایمن بودن آنها در داخل مورد نیاز است.

Grant Courville، معاون رئیس BlackBerry QNX که سیستم‌های نرم‌افزاری درون داشبورد را ایجاد می‌کند، می‌گوید: «واقعاً از عدم نظارت به نظارت لمسی و نگاه کردن به چشمان شما تبدیل شده است. او با اشاره به وسایل نقلیه ای که می توانند برخی از عملکردهای خودران را در موقعیت های محدود انجام دهند، افزود: “من قطعاً با رسیدن به خودروهای سطح 3، شاهد این هستم که این موارد بیشتر می شود.”

اندرو پولیاک، معاون پاناسونیک سیستم خودرو، گفت: برای ارائه سایر خدمات پیشرفته، مانند اطلاعات واقعیت افزوده در مورد مشاغل و مکان‌های اطراف، نظارت بر مواردی که رانندگان به آن توجه می‌کنند نیز ضروری است. و شرکت های متنوعی مانند مرسدس بنز و شرکت تشخیص صدا Nuance می خواهند خدمات مشابه الکسا را ​​اضافه کنند، به این معنی که سدان یا S.U.V شما. ممکن است همیشه گوش کند

Nakul Duggal، که رهبری گروه محصولات خودرویی در Qualcomm را بر عهده دارد، گفت: «بنابراین این سیستم‌ها در همه خودروها استاندارد خواهند شد.

آیا نگرانی‌های مربوط به حریم خصوصی در آینه دید عقب فناوری‌های پیشرفته کاهش می‌یابد؟

هنگامی که وسایل نقلیه کاملاً خودمختار شروع به تردد در جاده های عمومی می کنند، طراحان خاطرنشان می کنند، آنها باید بتوانند تشخیص دهند که چه زمانی افراد وارد یک وسیله نقلیه می شوند یا از آن خارج می شوند، چه کسی است، آیا چیزی را در ماشین جا گذاشته است یا خیر، و به خصوص اگر شخصی ناتوان شود (به دلیل مسمومیت یا یک فوریت پزشکی). و این اطلاعات به ناچار به صورت آنلاین به اشتراک گذاشته می شود، اگرچه ممکن است راه هایی وجود داشته باشد که برخی افراد همچنان بتوانند احساس استقلال خود را در ماشین حفظ کنند.

ما را در آپارات دنبال کنید

برای دیدن مصولات بیشتر کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *