نصب مانیتور آزرا

مانیتور آزرا

نصب مانیتور آزرا و نصب انواع آپشن خودروهای داخلی و خارجی
خدمات مجموعه تهران تیونینگ : نصب آپشن ماشین-مانیتور-مولتی مدیا-هدلایت-کیلس استارت-کروزکنترل-برچسب سولار-شیشه دودی و… میباشد

چگونگی رشد مانیتورهای خودرو

در اینجا شماست: اولین خودروی تولیدی که دارای صفحه نمایش لمسی بود… آمریکایی بود. اما نه یک تسلا، نوزادان اینترنتی برای یادگیری سرگردان خواهند شد. در واقع، بیوک ابتدا با قرار دادن این «مرکز کنترل گرافیکی» 9 اینچی در ریویریا در سال 1986 به آنجا رسید.

آگهی‌های بازرگانی – که به زبان آمریکایی برای «تبلیغات» هستند – اعلام کردند که لوله پرتو کاتدی سبز و سیاه «GCC» از ۹۱ عملکرد عظیم مراقبت می‌کند که در غیر این صورت به دکمه‌ها، سوئیچ‌ها و دستگیره‌های روی داشبورد نیاز دارند.

با این حال، نقص هایی وجود داشت. برای یک چیز، سیستم هر بار که لمس می شد صدای جیغ “BEEP” را منتشر می کرد. ثانیا – این را دریافت کنید – رانندگان شکایت داشتند که چشمان خود را از جاده برای بررسی مصرف سوخت خود (نه خیلی) و آنچه در رادیو (کشور) بود، حواس‌پرت کننده بود. تصور کنید که.

بنابراین، بیوک به طرز معقولی GCC را از دفترچه سفارشات حذف کرد و صفحه‌های لمسی قبل از اینکه دو دهه بعد دوباره به ماشین‌های ما حمله کنند، دوباره به تابلوی نقاشی برگشتند…

از iDrive متنفر هستید

در این میان، این BMW بود که بعداً با تلاش برای (دوباره) اختراع سرگرمی اطلاعاتی، بسیار جاه طلبانه شد. iDrive وارد مدل سال 2002 سری 7 شد که هوشمندانه BMW بود. این امر به سنت‌گرایان BMW به غیر از استایل خشمگین، چیز دیگری هم داد که می‌توان آن‌ها را کف زد.

صفحه نمایش 8.8 اینچی با یک دکمه کنترل شده توسط اپراتور جایگزین تمام تابلوهای سرگرمی معمولی BMW شد. حتی یک میانبر Menu یا کلید بازگشت به مدت دو سال وجود نداشت، تا اینکه BMW در مقابل واکنش زانو زد و کنترل ها را به حداقل رساند.

از قضا، iDrive در طول چندین نسل به یکی از بهترین سیستم‌های خودرویی در جهان امروز تبدیل شده است، با پردازنده‌های سریع، منوهای واضح، و ترکیبی از بهترین عملکرد هر دو دنیا از عملکرد صفحه لمسی و چرخ کلیک کلاسیک، حتی در داخل. آی ایکس الکتریکی جدید با تکنولوژی از داروین عبور کنید، ما یک نظریه جدید از تکامل داریم.

برای دیدن محصولات مانیتور کلیک کنید

Call Now Button