ردیاب

نصب ردیاب موتور

نصب ردیاب موتور

نصب ردیاب موتور / نصب انواع آپشن خودروهای داخلی و خارجی خدمات مجموعه تهران تیونینگ : نصب آپشن ماشین-مانیتور-مولتی مدیا-هشدلایت-کیلس استارت-کروزکنترل-برچسب سولار-شیشه دودی و… میباشد

چگونه ردیاب GPS موتور سیکلت را نصب کنیم؟

چگونه ردیاب GPS موتور سیکلت را نصب کنیم؟ در اینجا یک نقطه نظر وجود دارد: بهتر است به صورت نامرئی نصب شود! دوستانی که با موتورسیکلت آشنایی ندارند کورکورانه خود را نصب نکنند ابتدا با مدار و ساختار موتور سیکلت آشنا می شوند از روش های زیر می توان برای مرجع استفاده کرد.

پس از خرید ردیاب خودرو یا  GPS موتور سیکلت، باید موقعیت یاب GPS موتورسیکلت را به دقت بشناسید، دفترچه راهنما را بخوانید، عملکردهای خاص و راهنمای نصب را بدانید و قبل از فعال سازی، عملکرد عادی تجهیزات را تایید کنید.

به دنبال مکان یاب GPS موتور سیکلت دستگاه، این مرحله تمرکز نصب نامرئی است. انتخاب موقعیت برای به حداقل رساندن محافظ فلزی، در یک فلز بسته نصب نکنید. سعی کنید یک مکان نسبتاً پنهان را انتخاب کنید، بدانید که هر چه نصب مشکل تر باشد، به این معنی است که سارقان نیز با زمان بیشتری برای برچیدن مواجه خواهند شد. نمی توانید موقعیت منظم تری مانند زیر صندلی، داخل جعبه ابزار، نزدیک باتری و غیره را انتخاب کنید. نمی توان در مکانی نصب کرد که به راحتی قابل مشاهده باشد. از پیچیدن فقط چند پیچ ​​خودداری کنید، پوشش پوسته 1-2 را باز کنید تا جایی مانند جلوی اسکوتر، زیر صندلی سواری را پیدا کنید، این موقعیت ها تنها راه دزدان برای سرقت موتورسیکلت است، زیرا این محل اکثر خطوط راه اندازی موتور سیکلت و باتری ها است و باید مکان یاب GPS را با توجه به ویژگی های ساختاری موتورسیکلت انتخاب کنید. موقعیت

دو نکته اصلی در نصب نامرئی مکان یاب GPS موتور سیکلت وجود دارد:

1، استفاده هوشمندانه از ساختار داخلی موتور سیکلت، محل نصب میزبان به عنوان پنهان.

2، خط نصب پنهان، بهتر است در خط اصلی مسیریابی کنید، مکان یاب GPS موتور سیکلت باید به درستی و معقول نصب شود، در غیر این صورت عملکرد ضد سرقت نمی تواند اثر کامل را اعمال کند، به این معنی که فقط یک مکان یاب است. یا رانندگی ضبط آهنگ.

ما را در آپارات دنبال کنید

برای دیدن فیلم های محصولات ردیاب کلیک کنید

برای مشاهده محصول ردیاب کلیک کیند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *