نصب ردیاب موتور پالس

ردیاب موتور

نصب ردیاب موتور پالس/نصب انواع آپشن خودروهای داخلی و خارجی خدمات مجموعه تهران تیونینگ : نصب آپشن ماشین-مانیتور-مولتی مدیا-هدلایت-کیلس استارت-کروزکنترل-برچسب سولار-شیشه دودی و میباشد

نصب ردیاب موتور پالس

چگونه از سرقت موتورسیکلت خود جلوگیری کنیم؟
قفل فرمان: قفل فرمان موتورسیکلت شما تقریباً بی فایده است – راه اندازی آن بسیار آسان است، سپس دوچرخه را می توان دور انداخت.

ایموبلایزر: اکثر موتورسیکلت های بیش از 125 سی سی دارای ایموبلایزر الکترونیکی هستند. این به جلوگیری از راه اندازی دوچرخه کمک می کند، اما در واقع بخش زیادی از دوچرخه های دزدیده شده یا با کمک یک اسکوتر دور می شوند یا در یک ون بارگیری می شوند. از آنجا، سارقان می‌توانند از راه‌های کنارگذر در دسترس استفاده کنند یا به سادگی دوچرخه را بردارند و آن را برای قطعات بفروشند، بدون اینکه نگران راه‌اندازی آن نباشند.

برچسب داده‌ها: علامت‌گذاری قابل مشاهده و نامرئی می‌تواند به جلوگیری از دزدانی کمک کند که می‌دانند برای جابجایی قطعات دارای علامت امنیتی با مشکلات بیشتری مواجه خواهند شد، به علاوه این سیستم در گذشته به سرنگونی باندهای جنایتکار کمک کرده است. این به صورت استاندارد برای اکثر دوچرخه های جدید بالای 125 سی سی نصب شده است.

قفل دیسکی: بیشتر دوچرخه ها فضایی برای قرار دادن قفل دیسکی دارند که به سادگی چرخ جلو را از چرخش جلوگیری می کند. این مانع از بلند شدن دوچرخه به داخل ون نمی شود و آسیب پذیرترین قسمت آن خود دیسک است که سارقان آن را با چرخ زاویه ای برش می دهند تا قفل را جدا کنند.

اما تحقیقات من در مورد آمار سرقت مشتریان بیمه موتورسیکلت Bennetts نشان داد که حتی استفاده از ابتدایی ترین قفل دیسکی احتمال دزدیده شدن دوچرخه شما را تا سه برابر کاهش می دهد.

آیا برای موتور سیکلت خود به ردیاب نیاز دارم؟
یک ردیاب از دزدیده شدن دوچرخه شما جلوگیری نمی کند، اما اگر بدترین اتفاق رخ دهد، می تواند به این معنی باشد که خیلی سریع آن را پس خواهید گرفت.

شما نمی خواهید تبلیغ کنید که موتورسیکلت شما دارای ردیاب است، در حالی که ممکن است یک دزد معمولی را از کار بیندازد، اما مصمم تر – چه کسی احتمال بیشتری دارد به دوچرخه ای که به درستی قفل شده است حمله کند – هر ردیاب را به زودی پاره می کند. همانطور که آن را پیدا می کنند. اولین کاری که بسیاری انجام می دهند این است که صندلی را جدا کنند تا به دنبال صندلی ضعیفی بگردند، بنابراین بسیار مهم است که به خوبی پنهان شود.

بخش بزرگی از سرقت‌ها – به‌ویژه در مراکز شهرها – شامل یک ردیاب می‌شود که دوچرخه‌تان را در جایی بیرون پنهان می‌کند، در حالی که سارقان منتظر هستند ببینند آیا ردیاب نصب شده است یا خیر. آخرین چیزی که آنها می خواهند این است که پلیس را به خانه یا کارگاه خود برگردانند.

اگر دوچرخه در اموال عمومی باشد، به احتمال زیاد خودتان می توانید آن را به سرعت بازیابی کنید، اگرچه واقعاً باید پلیس را درگیر کنید زیرا نمی دانید مجرمان هنوز در نزدیکی هستند یا خیر. هرگز خود را در معرض خطر قرار ندهید.

اگر موتور سیکلت در زمین شخصی باشد، پلیس برای دسترسی به مجوز نیاز دارد. اگر قابل مشاهده باشد (مانند باغ دزد)، آسان است، اما در غیر این صورت آنها به اطلاعات قابل اعتمادی از مکان دقیق دوچرخه نیاز دارند تا دسترسی به آن را تا حد امکان ساده کنند.

افسران پلیس به من گفته اند که به طور کلی به هر رویداد ردیاب قابل اعتماد (مجوز منابع) به سرعت پاسخ می دهند، اما کار با یک شرکت ردیابی معتبر و قابل اعتماد به این معنی است که از قبل خطوط ارتباطی قابل اعتماد و روابط خوبی بین نیرو و ارائه دهنده ردیابی وجود دارد.

این واقعیت وحشیانه است که پلیس می‌تواند با اطلاعات یک ردیاب دقیق و نظارت شده که توسط یک متخصص امنیتی ارائه می‌شود، خیلی بیشتر از یک دستگاه اولیه که شما از eBay استفاده می‌کنید و می‌گوید دوچرخه ممکن است جایی در یک روستای کوچک باشد، انجام دهد.

چرا باید برای ردیاب اشتراک بپردازم؟
بهترین ردیاب‌های موتور سیکلت با هزینه اشتراکی ارائه می‌شوند که هزینه یک مرکز عملیات امن (SOC) را پوشش می‌دهد که می‌تواند به طور مداوم دوچرخه شما را نظارت کند. اولین چیزی که ممکن است در مورد دزدی بشنوید، تماس یکی از اعضای تیم است که بررسی می کند چه اتفاقی می افتد. اگر دوچرخه دزدیده شود، آن‌ها مسئولیت را بر عهده می‌گیرند و با پلیس و (در صورت داشتن یکی) تیم امنیتی خود برای ردیابی و یافتن موتورسیکلت شما ارتباط برقرار می‌کنند.

ممکن است در عرض چند دقیقه بازگردد، اما زمان‌های بازیابی تنها چند ساعت از شرکت‌های پیشرو بسیار رایج است، که نرخ بازیابی بیش از 90٪ را نیز به رخ می‌کشند.

به خاطر داشته باشید که حتی دستگاه‌های بدون نظارت مانند Monimoto هنوز هزینه‌های سالیانه برای پرداخت سیم کارت تعبیه‌شده در ردیاب دارند، بنابراین هنگام تصمیم‌گیری برای خرید به هزینه‌های سالانه نگاه کنید.

ما را در آپارات دنبال کنید

ما را در یوتیوب دنبال کنید

در صورت داشتن هرگونه سوال و نیاز به مشاوره کلیک کنید

برای دیدن محصولات ردیاب کلیک کنید

Call Now Button