نصب دوربین 360 درجه تالیسمان

نصب دوربین 360 درجه تالیسمان

نصب دوربین 360 درجه تالیسمان

نصب دوربین 360 درجه تالیسمان  نصب انواع آپشن خودروهای داخلی و خارجی
خدمات مجموعه تهران تیونینگ :   نصب آپشن ماشین-مانیتور-مولتی مدیا-هدلایت-کیلس استارت-کروزکنترل-برچسب سولار-شیشه دودی و… میباشد

تالیسمان

از ویژگی های متعدد گروه بندی شده بر اساس موضوع استفاده کنید. برای یافتن نقشه ها روی نماد “Navigation” کلیک کنید. از دستگاه تلفن همراه خود به موسیقی گوش دهید یا با کلیک بر روی “چند رسانه ای” به عکس ها و فیلم های خود دسترسی پیدا کنید. با استفاده از بلوتوث با هندزفری تماس بگیرید و قابلیت تبدیل متن به گفتار سیستم را در بخش «تلفن» فعال کنید. تنظیمات را تغییر دهید و سیستم های کمک راننده خود را در بخش “خودرو” پیکربندی کنید. در نهایت، برای دسترسی به تنظیمات مدیریت برنامه، نماد «برنامه‌ها» را دنبال کنید.

نصب دوربین 360 درجه تالیسمان جدیدترین سیستم‌های چندرسانه‌ای داخلی را کشف کنید. تبلت لمسی جدید، بصری و متصل R-LINK 2® که به طور یکپارچه در داشبورد تعبیه شده است به شما امکان می دهد تمام عملکردهای رنو تالیسمان خود را مدیریت کنید.
R-LINK 2®: یک تجربه رانندگی جدید

به لطف رابط کاربری ساده و روان R-LINK 2، می‌توانید تمام جنبه‌های تجربه سواری خود را با استفاده از صفحه نمایش 8.7 اینچی آن سفارشی کنید. رنگ صفحه های کنترلی، اطلاعات نشان داده شده و سبک نمایش را انتخاب کنید. خواه صفحه اصلی، رادیو، سیستم ناوبری، تهویه مطبوع، صندلی ها یا سیستم MULTI-SENSE® باشد، می توانید همه چیز را برای ایجاد محیط شخصی خود پیکربندی کنید. تنها با یک کلیک می توانید حداکثر شش نمایه را ذخیره کنید. می‌توانید از صفحه لمسی یا کنترل مرکزی برای دسترسی به محتوای چندرسانه‌ای، تنظیمات برگزیده پیمایش و تنظیمات سیستم کمک راننده استفاده کنید.

نصب دوربین 360 درجه تالیسمان

با سیستم صوتی Bose® Surround به سفرهای خود جان ببخشید. 13 بلندگوی با کارایی بالا که در سرتاسر کابین پخش شده‌اند، همراه با فناوری Bose centerpoint2®، صدایی استثنایی ارائه می‌دهند. رنو تالیسمان شما به یک محل اجرای موسیقی زنده تبدیل شده و صدایی با کیفیت کنسرت را به شما ارائه می دهد.تهران تیونینگ ارائه کننده انواع خدمات آپشن خودرو آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد شما عزیزان میتوانید از طریق راه های ارتباطی داخل سایت با کارشناسان تهران تیونینگ در ارتباط باشید

Call Now Button