نصب تی وی تیونر دنا

تی وی تیونر دنا

نصب تی وی تیونر دنا توسط تیم تهران تیونینگ و انواع آپشن خودرو هایداخلی و خارجی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت

تی وی تیونر

سینما در ماشین – تی وی تیونر برای وسیله نقلیه!

تیونرهای تلویزیون باید بتوانند DVB T2 را در آلمان رمزگشایی کنند و به رمزگشایی خاصی نیاز دارند. علاوه بر این، از روش‌های به اصطلاح فشرده‌سازی ویدئویی استفاده می‌شود که برای دریافت تلویزیون ضروری است. استاندارد H.265 در آلمان استفاده می شود. در خارج از کشور از روش های فشرده سازی یا رمزگشایی ویدیوهای قدیمی مانند H.264 استفاده می کند. هنگام خرید تیونر تلویزیون (DVB T2) برای مقاوم سازی خودرو باید به استانداردهای مناسب توجه کرد. استاندارد H.264 در آلمان کاربرد کمی دارد. اگر می خواهید برای آینده مناسب باشید، H.265 باید برای تیونر تلویزیون مربوطه به عنوان فرآیند رمزگشایی یا فشرده سازی ویدیو نامگذاری شود.

اگر می خواهید یک تیونر تلویزیون را در ماشین به روز کنید و می خواهید DVB T2 را در حال حرکت در آلمان دریافت کنید، باید به تلویزیون مناسب برای ماشین توجه کنید. دستگاه های TFT که می توانند به داشبورد متصل شوند یا در آنجا یکپارچه شوند به صورت تجاری در دسترس هستند. با این حال، معمولاً نه تنها صفحه نمایش با تیونر DVB T2 یکپارچه (H.265) ضروری است. یک آنتن مناسب برای دریافت سیگنال ها در راه یا در حین سفر در داخل آلمان بدون هیچ مشکلی مورد نیاز است. اگر آنتن خودرو قابل استفاده نباشد، می توان یک کیت مقاوم سازی شامل آنتن DVB T2 خریداری کرد. مجموعه های مقاوم سازی در ساخت و نصب متفاوت هستند. مجموعه هایی وجود دارد که می توان صفحه نمایش و آنتن را همراه با کابل های مناسب خریداری کرد و در داخل خودرو نصب کرد.

بازسازی تیونر تلویزیون – گزینه های بیشتر
گیرنده های جداگانه DVB T2 وجود دارند که می توانند از طریق اتصال 12 ولت کار کنند و به رابط های HDMI و سایر رابط ها مجهز هستند. این گیرنده ها نیاز به خرید صفحه نمایش اضافی برای خودرو دارند. گیرنده ها مجهز به آنتن های فعال هستند که می توانند در محدوده تحویل قرار گیرند و به اندازه کافی قوی هستند که سیگنال های تلویزیون را در حال حرکت بگیرند. به روز رسانی چنین سیستمی البته مناسب است، به ویژه برای کمپینگ / موتور خانه، اگر مطمئن نیستید که آیا این فناوری برای وسیله نقلیه مناسب است، می توانید از متخصص بپرسید.

Call Now Button