برچسب سولار – شیشه دودی

نصب برچسب سولار بنز

برچسب سولار

نصب برچسب سولار بنز و نصب انواع آپشن خودروهای داخلی و خارجی خدمات مجموعه تهران تیونینگ : نصب آپشن ماشین-مانیتور-مولتی مدیا-هدلایت-کیلس استارت-کروزکنترل-برچسب سولار-شیشه دودی و… میباشد

تفاوت برچسب سولار و برچسب دودی

در بحث تفاوت شیشه دودی وربرچسب سولار به عیوب لیبل شیشه دودی خودرو می رسیم که این ایرادات عبارتند از:
نصب این برچسب ها بسیار سخت است و هر چقدر هم که در هنگام نصب سعی کنید روی شیشه آن ها را تمیز کنید باز هم حباب های ریزی دارند.
برچسب های دودی رنگ روز اول خود را به مرور زمان از دست می دهند و حتی پوسته پوسته می شوند و لبه های برخی از انواع را باز می کنند.
سطح لیبل شیشه دودی به راحتی خراشیده می شود و مطمئنا بعد از مدتی خراش بزرگ و بزرگتر می شود.
هنگام تمیز کردن شیشه، کوچکترین جسم زبر می تواند به برچسب ها آسیب برساند.
در هنگام رانندگی در صورتی که شیشه های خودرو دارای برچسب شیشه دودی باشد دید در شب تقریباً دچار اختلال می شود و به سرعت باعث خستگی چشم می شود و احتمال تصادف بسیار زیاد است.

برچسب سولار


بالابر شیشه ای را مختل کنید
در هنگام فروش خودرو، اگر کیفیت و زیبایی آنها به مشکل بخورد، به سختی می توانید آنها را از شیشه جدا کنید.
مطمئناً تفاوت شیشه دودی و برچسب سولار برای همگان آشکار است، اما برخی افراد به دلیل قیمت مناسب لیبل شیشه دودی به سمت این محصولات کشیده می شوند، اما در نظر داشته باشید که هرگز کیفیت را فدای کمیت نکنید.
با توجه به تفاوت شیشه دودی و سولار، بحث فنی را مورد بحث قرار می دهیم:
در معاینه فنی به شیشه هایی که برچسب دودی روی آن نصب شده است، برگه معاینه فنی داده نمی شود، اما شیشه های دودی که به صورت فابریک و سولار بر روی خودروها نصب می شود، مانع از صدور معاینه فنی نمی شود. البته این نکته در بحث تفاوت شیشه های خورشیدی و دودی نیز حائز اهمیت است.

در نظر داشته باشید طبق قوانین راهنمایی و رانندگی خودروهای دارای عینک دودی 35 تا 40 درصد مجاز به تردد هستند اما عینک با درصد بالاتر جریمه شده و حتی امکان توقیف خودرو نیز وجود دارد.

در مورد بحث تفاوت شیشه های برچسب های سولار و دودی در خودروها باید به این نکته اشاره کرد که خودروهایی که از شیشه های خورشیدی استفاده می کنند ظاهر بسیار زیباتری نسبت به خودروهای برچسب دودی دار دارند بنابراین با دیدن این خودروها خیلی سریع به آنها علاقه مند خواهید شد. توجه داشته باشید که لیبل های دودی نه تنها کیفیت، کارایی و دید کمتری نسبت به شیشه های خورشیدی دارند، بلکه صاحبان این خودروها باید هر چند سال یکبار هزینه زیادی را برای کشیدن عینک خودرو خود صرف کنند، بنابراین عینک دودی با برچسب The label منطقی نیست.

نکات مهم:
باید توجه داشته باشید که وقتی روی قسمتی از لیبل شیشه دودی خط و خش ظاهر می شود به هیچ وجه ظاهر زیبا و مطلوبی به خودروی شما نمی دهد، بنابراین این تفاوت را می توان تفاوت شیشه برچسب سولار و شیشه دودی در خودروها نیز دانست. . مطمئناً مزایای شیشه های فابریک و خورشیدی با شیشه های لیبل قابل مقایسه نیست. توجه داشته باشید که عینک دودی خودرو یکی از وظایف شخصی سازی خودرو است اما تاثیر بسزایی در نمای بیرونی خودرو خواهد داشت و این غیر قابل انکار است.

برای دیدن محصولات برچسب سولار کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *