مانیتور انواع خودرو داخلی و خارجی

مانیتور اندروید چیست و چگونه کار می کند؟

مانیتور راحتی گوشی شما را به ماشین شما می آورد. در اینجا چیزی است که باید بدانید.

چگونه تا به حال بدون دوربین های ناوبری و دید عقب در اتومبیل هایمان زندگی می کردیم؟

برای کاربران اندروید، همین امر را می توان در مورد Android Auto نیز گفت.

این به یک ویژگی ضروری تبدیل شده است که به رانندگان اجازه می دهد در جاده در ارتباط بمانند.

تعداد فزاینده‌ای از وسایل نقلیه این قابلیت را ارائه می‌دهند، و حتی برخی از آنها از قابلیت Android Auto بی‌سیم برخوردار هستند. بنابراین Android Auto چیست و چگونه می تواند مفید باشد؟ بیایید شیرجه بزنیم

Android Auto چیست؟

مانیتور ماشین : نه، این ماشین گوگل نیست. Android Auto ابزاری است که گوشی هوشمند شما را به صفحه نمایش مرکزی خودرو متصل می کند.

مانیتور اندروید ام وی ام 530 برند Car Media مدل T300

هنگامی که Android Auto در حال کار است، صفحه لمسی خودرو بسیار شبیه گوشی شما خواهد بود. بسیاری از برنامه های موجود در گوشی هوشمند شما به صورت نمادهای بزرگ بر روی صفحه نمایش خودرو نشان داده می شوند. این نمادها را برای پخش موسیقی یا پادکست لمس کنید، یا مسیر بازگشت به خانه را طی کنید. می‌توانید در بخش تنظیمات برنامه Android Auto تلفنتان، کنترل کنید کدام برنامه‌ها روی صفحه لمسی خودرویتان نشان داده شوند. مجموعه کاملی از برنامه های گوشی های هوشمند با Android Auto سازگار هستند، از Google Maps و Spotify گرفته تا WhatsApp، Audible و Waze.

مانیتور ماشین : اگر می‌خواهید بدون دست استفاده کنید، از طریق Google Assistant به این ویژگی‌ها دسترسی پیدا کنید. این ویژگی فرمان صوتی به ویژه هنگام برقراری تماس های تلفنی و پیامک مفید است.

برای شروع Android Auto به چند چیز نیاز دارید: تلفن دارای Android نسخه 6.0 و بالاتر، وسیله نقلیه سازگار با Android Auto و کابل USB. اگر ماشین شما به قابلیت Android Auto بی‌سیم مجهز است، این مورد آخر ضروری نیست.

برای تلفن‌هایی که دارای Android 10 یا بالاتر هستند، برای شروع نیازی به دانلود برنامه ندارید—این برنامه از قبل داخلی است. کافی است تلفن خود را به کابل USB در ماشین خود وصل کنید. اولین بار، ممکن است از شما خواسته شود تأیید کنید که یک کد روی گوشی شما با کد موجود در صفحه ماشین شما مطابقت دارد. دفعه بعد که سوار ماشین می شوید، مجبور نخواهید بود این کار را انجام دهید. در واقع، برای راه اندازی Android Auto اصلاً لازم نیست کاری انجام دهید. اگر «شروع خودکار Android Auto» را در تنظیمات برنامه Android Auto گوشی خود فعال کنید، به محض وصل شدن تلفن به کابل USB، Android Auto راه اندازی می شود.

برخی از خودروها دارای قابلیت Android Auto بی سیم هستند، به این معنی که برای اتصال به Android Auto نیازی به کابل USB ندارید. به خاطر داشته باشید که این کار در مقایسه با استفاده از Android Auto سیمی که گوشی شما را شارژ می کند، باتری شما را خالی می کند. اگر می خواهید گوشی خود را بدون کابل USB شارژ کنید، به خودرویی مجهز به شارژر تلفن بی سیم نیاز دارید.

تهران تیونینگ

Call Now Button