کرمان خودرو, مانیتور - مولتی مدیا

مانیتور x50

مانیتور x50

مانیتور x50

مانیتور x50 / نصب انواع آپشن خودروهای داخلی و خارجی خدمات مجموعه تهران تیونینگ : نصب آپشن ماشین-مانیتور-مولتی مدیا-هشدلایت-کیلس استارت-کروزکنترل-برچسب سولار-شیشه دودی و… میباشد 

استریو ماشین اندروید و صفحه لمسی

مانیتور x50

همه آنها به عنوان استریو و ناوبری ماشین اندروید کار بسیار خوبی را انجام خواهند داد و در زیر به برخی از مشخصات آنها خواهیم پرداخت. متوجه شده اید که ما 2 دستگاه از Atoto داریم، اما مطمئن باشید، ما هیچ امتیاز خاصی از آنها دریافت نمی کنیم، اتفاقاً ما هر دو مدل A6 و S8 را دوست داریم.

با گفتن این نکته، تمام موارد زیر برای شما پول خوبی هستند و همچنین می توانید آن را به راحتی از یک ماشین به ماشین دیگر منتقل کنید، اگر آن را تا حدی دوست دارید که می خواهید آن را با خود ببرید.

از میان دستگاه‌های دیگر، Pioneer 1026883 و Ousmin 7 اصلاً بد نبودند، ما واقعاً از استفاده از همه آنها لذت بردیم، آنها در اندازه‌های متفاوتی هستند، بنابراین امیدواریم یکی از آنها مطابق با تنظیمات ماشین شما و نیازهای شما باشد.

ما فهرست اصلی بهترین واحدهای استریو و ناوبری اندروید را در پایان این مقاله گذاشته‌ایم، اما با پیشرفت سریع فناوری، احساس کردیم که فهرست نیاز به به‌روزرسانی دارد، بنابراین در اوایل سال جاری نگاهی به چند گزینه خوب داشتیم. همین الان خواهد بود

مانیتور x50 در تهران تیونینگ

مانیتور x50

پیشنهادات واحد عالی است – افرادی که اهمیت ورودی های چندگانه رسانه برای آنها مهم است و همچنین سازگاری با تلفن های اندرویدی آن را دوست خواهند داشت. تنها دلیلی که در ابتدا آن را دوست ندارید، قیمت است، اما جدای از آن، ما در حال حاضر این واحد را بر هر چیز دیگری ترجیح می دهیم.

طرفداران

این سیستم عامل بر روی سیستم عامل اندروید اجرا می شود، بنابراین اگر گوشی یا تبلت اندرویدی دارید، سیستمی آشنا برای کار با آن خواهد بود.
شما دارای Android auto با تمام اکوسیستم برنامه های اندرویدی موجود، ناوبری، اتصال تلفن، میکروفون خارجی، 3 اتصال USB، اسلات کارت SD، Wi-Fi، آنتن GPS، و همچنین دارای ورودی دوربین عقب است.
علاوه بر این، نصب مستقیم به جلو انجام می شود، به شرطی که در صورت نیاز، آداپتورها و دسته فاسیا را برای خودرو/مارک خاص خود خریداری کرده باشید.
یونیت سر سریع سریع است و به لمس بسیار پاسخ می دهد.
دستورالعمل ها کاملاً جامع هستند، اما از ترجمه ضعیف رنج می برند، اما نمودارها و تصاویر آن را جبران می کنند و پشتیبانی ارائه شده بسیار خوب است.
اگرچه در سطح بالاتری از طیف قرار دارد، اما با توجه به رقابت و ویژگی هایی که ارائه می دهد، هنوز قیمت مناسبی دارد.
منفی

قیمت بالاتر
بررسی ویدیویی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *