ام وی ام, مانیتور - مولتی مدیا

مانیتور mvm 315

مانیتور mvm 315

مانیتور mvm 315 / نصب انواع آپشن خودروهای داخلی و خارجی خدمات مجموعه تهران تیونینگ : نصب آپشن ماشین-مانیتور-مولتی مدیا-هشدلایت-کیلس استارت-کروزکنترل-برچسب سولار-شیشه دودی و… میباشد 
09193119018

مانیتورهای پیوسته و غیر پیوسته

مانیتور mvm 315

چندین نوع مانیتور وجود دارد که یک کامپیوتر ماشین می تواند اجرا کند. انواع مختلف به سازنده و اینکه آیا وسیله نقلیه دارای موتور جرقه زنی (بنزینی/گاز معمولی) یا جرقه زنی تراکمی (گاز دیزل) است بستگی دارد.

اگرچه جرقه زنی و احتراق تراکمی دارای مانیتورهای مشترک هستند، مهم است که به یاد داشته باشید اینها سیستم های مختلفی هستند که در دماها و فشارهای مختلف کار می کنند. خوانش سنسور می تواند به طور قابل توجهی متفاوت باشد، بنابراین رویکرد عیب یابی باید با احتیاط انجام شود.


برخی از مانیتورها می توانند به طور مداوم کار کنند، و برخی تنها یک بار در صورتی که معیارهای فعال کننده برآورده شوند، اجرا می شوند. حتماً روی خود مانیتورها مطالعه کنید.

مانیتور mvm 315

مانیتور mvm 315

هنگامی که معیارهای فعال کننده برای این نوع مانیتورها برای اولین بار برآورده می شود، مانیتورها شروع به کار می کنند و به طور مداوم سیستم های نظارتی را برای یک قطعه، خرابی الکتریکی یا منطقی بررسی می کنند.

سه مانیتور پیوسته وجود دارد: مانیتور جامع اجزا، مانیتور تشخیص اشتباه و مانیتور سیستم سوخت. این مانیتورها مسئولیت پرچم گذاری هر گونه مشکل عمده ای را که ممکن است باعث ایجاد مشکل مستقیم برای مبدل کاتالیزوری شود را بر عهده دارند (لطفاً به توضیحات این مانیتورها برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید).

برای این نوع مانیتورها، آن‌ها آزمایش خود را یک بار در هر سفر انجام می‌دهند و تنها زمانی که معیارهای فعال‌کننده برآورده می‌شوند و مشکل و درک آن دشوارتر است. مانیتورهای غیر پیوسته برای وسایل نقلیه با احتراق جرقه (موتورهای بنزینی) و احتراق تراکمی (موتورهای دیزل) متفاوت هستند.

اگر وسیله نقلیه شما از بنزین/بنزین استفاده کند، تعدادی از این مانیتورهای غیرپیوسته همراه با یک بار پیوسته روی صفحه مانیتور برنامه چک موتور ظاهر می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *