مانیتور کوییک

مانیتور کوییک

مانیتور کوییک

مانیتور کوییک و نصب انواع آپشن خودروهای داخلی و خارجی
خدمات مجموعه تهران تیونینگ : نصب آپشن ماشین-مانیتور-مولتی مدیا-هدلایت-کیلس استارت-کروزکنترل-برچسب سولار-شیشه دودی و… میباشد

مانیتور های بزرگ

لیست خودروهای امروزی با صفحه نمایش لمسی بزرگ، برخی افراد را شگفت زده خواهد کرد. این به این دلیل است که حتی اگر صفحه نمایش های لمسی بزرگ به عنوان یک ویژگی ممتاز در نظر گرفته می شوند، بسیاری از برندهای لوکس سنتی آنها را کنار گذاشته اند. آنها هنوز هم سهم خود را از نمایشگرهای عظیم دارند، اما این نمایشگرها صفحه نمایش لمسی نیستند. آنها از نظر فیزیکی توسط دستگیره‌ها و پدهای لمسی مختلفی که اغلب در کنسول‌های مرکزی خودرو نصب می‌شوند، کنترل می‌شوند. برخی از انتخاب‌های ممتاز نیز دارای پدهای لمسی هستند که روی فرمان‌هایشان نصب شده است یا می‌توان با حرکات دستی که توسط حسگر تشخیص داده می‌شود و نیازی به لمس چیزی ندارد، کار کرد. در نتیجه، اکثر وسایل نقلیه اینجا از نام‌های اصلی هستند، اگرچه برندی که سرعت را تعیین می‌کند، البته تا آنجا که می‌توانید ضد جریان اصلی است.

کارشناسان Autobytel می‌خواهند انتخاب مشتری را در میان خودروهایی با صفحه‌نمایش‌های لمسی بزرگ به حداکثر برسانند، بنابراین به‌جای دوبرابر کردن خودروهایی از همان برند، برای نمونه‌ای از یک واحد 8 اینچی به سراغ نیسان می‌رویم. نیسان ماکسیما 2017 جایگاه پرچمدار خود را در خط تولید این برند با صفحه نمایش لمسی یک اینچی بزرگتر از نمونه سدان متوسط نیسان آلتیما با حجم بالا نشان می دهد. ماکسیما همچنین با سیستم اطلاعات سرگرمی NissanConnect استاندارد، ناوبری، تشخیص صدا، ادغام تلفن هوشمند Apple CarPlay و نمایشگر 7 اینچی Advanced Drive Assist در خوشه ابزار مرکزی چک می کند.

مانیتور

ما را در آپارات دنبال کنید

در صورت داشتن هرگونه سوال و مورد میتوانید با مشاورین ما در تهران تیونینگ ارتباط برقرار کنید

برای خواندن مقاله های بیشتر در مورد انواع آپشن خودرو کلیک کنید

Call Now Button