ایران خودرو

مانیتور پرشیا

مانیتور پرشیا

نصب مانیتور پرشیا/نصب انواع آپشن خودروهای داخلی و خارجی خدمات مجموعه تهران تیونینگ : نصب آپشن ماشین-مانیتور-مولتی مدیا-هدلایت-کیلس استارت-کروزکنترل-برچسب سولار-شیشه دودی و… میباشد

نصب مانیتور پرشیا

گذشته مانیتور در خودرو

استریوهای طراحی موجود در خودروهای امروزی – چه سدان های لوکس و چه کوپه های اسپرت ارزان قیمت – 80 سال پیشرفت در پشت خود دارند. در اینجا نگاهی به پیشرفت‌های برجسته در رادیوهای اتومبیل که به اتصالات iPod و رادیو ماهواره‌ای امروزی تبدیل شده است، می‌پردازیم.
1930: اولین رادیو تجاری داخل ماشین

واحد 130 دلاری گران قیمت برادران گالوین (یک کوپه مدل A Deluxe با قیمت 540 دلار) اولین رادیو اتومبیل موفق تجاری و اولین محصولی بود که نام موتورولا را بر تن کرد.

فناوری، دستگاه الکترونیکی، مستطیل، الکترونیک، گجت، ماشین، لوازم جانبی بازی ویدیویی،
1952: اولین رادیو با FM

AM پادشاه بلامنازع امواج رادیویی در سال 1952 بود، اما این باعث نشد که Blaupunkt اولین رادیو FM داخل ماشین را معرفی کند.

1953: Becker Mexico معرفی شد

رادیوی نمادین مکزیک بکر امسال راه اندازی شد، مسلماً اولین رادیو ممتاز داخل خودرو است. دارای AM/FM و اولین دکمه جستجوی ایستگاه کاملاً خودکار بود.

1955: اولین “موسیقی بر اساس تقاضا”

از سال 1955، کرایسلر یک صفحه گردان کوچک را در خودروهای رده بالای خود عرضه کرد که با پخش صفحات اختصاصی هفت اینچی با حدود 45 دقیقه موسیقی، می‌توانست. نیم تنه بود.

1963: اولین رادیو تمام ترانزیستوری

تعدادی از سازندگان در اوایل دهه 1960 ترانزیستورها را به رادیوهای خودروهای پس از فروش خود معرفی کردند، اما مونت کارلو بکر اولین دستگاهی بود که کاملاً “حالت جامد” بود – بدون لوله خلاء.

1965: اولین پخش کننده نوار هشت آهنگ

سلف نوار کاست، آهنگ هشت از همان ابتدا بازنده بود و در اوایل دهه 80 مرده بود. فورد و موتورولا به طور مشترک بازیکنان هشت پیست درون خودرو را امسال معرفی کردند.

1969: اولین استریو

Becker’s Europa اولین راه‌اندازی استریو داخل خودرو بود که تیونر به جای یک کانال، دو کانال را تقویت می‌کرد.

1970-1977: نوازندگان نوار کاست

عرضه کاست ها یکی از بزرگترین دستاوردهای بشر را به وجود آورد: میکس نوار. این پیشرفت همچنین خبر از ایجاد نوار کاست های مارکدار پس از فروش از شرکت های Alpine و Pioneer و غیره بود.

1982: Bose اولین سیستم استریوی ممتاز شد

Bose و Delco از جنرال موتورز برای ارائه اولین سیستم استریوی “طراحی” با یکدیگر همکاری کردند. Bose پول را در توسعه خودروهای خاص غرق کرد. به جای تولید یک واحد اصلی گران قیمت، کل سیستم را برای خریداران اولدزموبیل، بیوک و کادیلاک بازاریابی می کرد.

1985: اولین سی دی پلیر در داش نصب شده در کارخانه

در حالی که سونی سال قبل یک پخش کننده داخلی معرفی کرده بود، دیسک فشرده مکزیک Becker اولین باری بود که در کارخانه نصب شد (البته در بنزها).

برای دیدن محصولات بیشتر مانیتور کلیک کنید

ما را در آپارات دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *