مانیتور - مولتی مدیا, مزدا

مانیتور مزدا 3

مانیتور مزدا 3

مانیتور مزدا 3

مانیتور مزدا 3 / نصب انواع آپشن خودروهای داخلی و خارجی خدمات مجموعه تهران تیونینگ : نصب آپشن ماشین-مانیتور-مولتی مدیا-هدلایت-کیلس استارت-کروزکنترل-برچسب سولار-شیشه دودی و… میباشد

Android Auto

مانیتور مزدا 3

Android Auto یک تجربه برنامه بهینه شده برای راننده را برای کاربرانی که دارای تلفن Android و برنامه Android Auto هستند، اما خودرویی که از سیستم عامل Android Automotive استفاده می‌کند، ندارند، ارائه می‌کند. اگر خودرو یا سیستم استریوی کاربر پس از فروش از Android Auto پشتیبانی می‌کند، می‌تواند با اتصال تلفن خود از برنامه شما مستقیماً بر روی صفحه نمایش خودروی خود استفاده کند.

مانیتور مزدا 3 در تهران تیونینگ

مانیتور مزدا 3

سیستم عامل Android Automotive یک سیستم اطلاعات سرگرمی مبتنی بر اندروید است که در وسایل نقلیه تعبیه شده است. سیستم خودرو یک دستگاه اندرویدی مستقل است که برای رانندگی بهینه شده است. با سیستم عامل Android Automotive، کاربران برنامه شما را به جای گوشی خود مستقیماً روی ماشین نصب می کنند.

برای برنامه‌های رسانه، برنامه شما باید شامل یک سرویس مرورگر رسانه باشد (برای دستورالعمل‌ها به ساخت برنامه‌های رسانه برای اتومبیل‌ها مراجعه کنید). می‌توانید از همان سرویس مرورگر رسانه با سیستم‌عامل Android Automotive و Android Auto استفاده کنید. با این حال، برخی از فعالیت ها مانند ورود به سیستم و تنظیمات وجود دارد که باید به طور خاص برای سیستم عامل Android Automotive طراحی کنید. برای اطلاعات بیشتر، تنظیمات جریان ورود به سیستم و طراحی را در دستورالعمل‌های طراحی برنامه Android Automotive OS مشاهده کنید.

برنامه‌های پیام‌رسانی به کاربران این امکان را می‌دهند که اعلان‌های دریافتی را دریافت کنند، پیام‌ها را با صدای بلند با استفاده از تبدیل متن به گفتار بخوانند و پاسخ‌ها را از طریق ورودی صوتی در خودرو ارسال کنند. می‌توانید برنامه‌های پیام‌رسان را در Android Auto بسازید، آزمایش کنید، و توزیع کنید. برای اطلاعات بیشتر به ساخت برنامه‌های پیام‌رسانی برای Android Auto مراجعه کنید.

برنامه‌های ناوبری، شامل ارائه‌دهندگان خدمات راننده/تحویل، به کاربران کمک می‌کنند تا با ارائه مسیرهای گام به گام به جایی که می‌خواهند برسند. برای توسعه این نوع برنامه ها، از کتابخانه برنامه Android for Cars استفاده می کنید. برای اطلاعات بیشتر به استفاده از کتابخانه برنامه Android for Cars و ساخت برنامه های ناوبری برای اتومبیل ها مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *