ایران خودرو, مانیتور - مولتی مدیا

مانیتور دنا

مانیتور دنا

مانیتور دنا

مانیتور اندروید دنا / نصب انواع آپشن خودروهای داخلی و خارجی خدمات مجموعه تهران تیونینگ : نصب آپشن ماشین-مانیتور-مولتی مدیا-هدلایت-کیلس استارت-کروزکنترل-برچسب سولار-شیشه دودی و… میباشد

برخلاف آنچه ممکن است تصور کنید، یک نوع فناوری صفحه نمایش لمسی کنترل شده با ورودی وجود ندارد که در هر خودرو استفاده شود. در طول سال‌ها، مهندسان طرح‌های عملیاتی متعددی برای ثبت ورودی‌های لمسی در دستگاه‌های مختلف ابداع کرده‌اند.

بسته به نوع صفحه نمایش لمسی ماشین شما، ممکن است به سادگی با فشار دادن انگشت خود متوجه شده باشید که با سطح گوشی هوشمند شما متفاوت است. برخی از صفحه نمایش های لمسی نرم هستند و با فشار دادن آنها جابه جا می شوند، در حالی که برخی دیگر مانند صفحه نمایش گوشی های هوشمند سفت و سخت هستند. همه اینها لمس ها را به روش های مختلف ثبت می کنند.

اساساً، هر صفحه نمایش لمسی از حسگرها و مدارهای زیرین برای ثبت تغییرات به عنوان ورودی استفاده می کند، خواه تغییرات فشار، نور، دما یا محرک الکتریکی باشد.

اطلاعات سرگرمی داخل خودرو چیست؟

IVI را می توان به عنوان ترکیبی از سیستم های خودرو توصیف کرد که برای ارائه سرگرمی و اطلاعات به راننده و سرنشینان از طریق رابط های صوتی/تصویری، عناصر کنترلی مانند مانیتور دنا نمایشگرهای صفحه نمایش لمسی، پانل دکمه ها، دستورات صوتی و غیره استفاده می شود.

بر اساس گزارش MarketsandMarkets، تخمین زده می‌شود که بازار اطلاعات سرگرمی داخل خودرو تا سال 2022 به 30.47 میلیارد دلار با CAGR 11.79 درصد برسد. تحقیقات نشان می دهد که بازار سرگرمی اطلاعاتی داخل خودرو با افزایش تولید خودرو، پیشرفت های تکنولوژیکی، مقررات مخابراتی و افزایش تقاضا برای وسایل نقلیه لوکس هدایت می شود.

سیستم اطلاعات و سرگرمی داخل خودرو در یکپارچگی با بسیاری دیگر از سیستم های داخل خودرو و خارجی کار می کند تا سرگرمی و اطلاعات را به راننده و سرنشینان ارائه دهد.

اجزای اصلی سیستم های اطلاعات سرگرمی داخل خودرو عبارتند از:

هد یونیت یکپارچه: هد یونیت اطلاعات سرگرمی داخل خودرو یک دستگاه تبلت مانند مبتنی بر صفحه نمایش لمسی است که روی داشبورد خودرو نصب شده است. با HMI کاربر پسند، یونیت سر به عنوان یک مرکز کنترل کاملا متصل برای سیستم اطلاعات سرگرمی عمل می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *