جک, مانیتور - مولتی مدیا

مانیتور جک j5

مانیتور جک j5

مانیتور جک j5

مانیتور اندروید جک j5 نصب مولتی مدیا مانیتور روی خودرو جک j5/نصب انواع آپشن خودروهای داخلی و خارجی خدمات مجموعه تهران تیونینگ : نصب آپشن ماشین-مانیتور-مولتی مدیا-هدلایت-کیلس استارت-کروزکنترل-برچسب سولار-شیشه دودی و… میباشد https://tehrantuning.com

مزایای مانیتورخودرو

در جریان باشید. وقتی صحبت از چراغ های داشبورد به میان می آید، هرگز حدس نزنید. حتی کم دانش ترین مالک خودرو نیز می تواند اکثر مشکلات موجود را تشخیص دهد.
هرگز بیش از حد شارژ نشوید. وقتی با توجه به اسکنر OBD خود مشکلاتی که ممکن است وسیله نقلیه شما داشته باشد را بررسی می‌کنید، دقیقاً می‌دانید که چه چیزی باید برطرف شود و هزینه آن چقدر است.
مانیتور جک j5 آسان برای استفاده. با توجه به اینکه بهترین کدخوان های OBD-II چقدر اطلاعات می توانند به شما بدهند، باور نکردنی است که تنها کاری که باید انجام دهید این است که آن را وصل کنید.
یک سفر را ذخیره کنید. برخی از فروشگاه‌های خودرو خدمات نظارت بر سلامتی را ارائه می‌دهند – برخی حتی آن را به صورت رایگان ارائه می‌کنند. اما اگر نزدیک خود ندارید یا نمی‌خواهید در هر زمان مشکلی به فروشگاه بروید، استفاده از آن در خانه می‌تواند راحت‌تر باشد.

مزایای مانیتور جک j5

OBD مخفف OnBoard Diagnostics است. این سیستم چندین دهه است که در خودروهای معمولی مورد استفاده قرار گرفته است. اولین تکرار (OBD1) در اوایل دهه 1990 جایگزین شد، به همین دلیل است که ابزارهای OBD-II بسیار رایج تر هستند.

مانیتور جک j5 تا سال 1996، هر وسیله نقلیه ای که تولید می شد، به طور رسمی سیستم جدیدتر OnBoard Diagnostic را پذیرفت. OBD-II نسبت به نسخه قبلی خود یک پیشرفت عظیم است و اطلاعات بسیار دقیق تری ارائه می دهد. همانطور که این سیستم ها قابلیت های تشخیصی را بهبود بخشیدند، کدهای آنها پیچیده تر شد. بنابراین امروزه، به همین دلیل است که طیف گسترده ای از دستگاه های تشخیص وجود دارد.

رایج ترین نوع دستگاه OBD-II اسکنر است که به وسیله نقلیه شما متصل می شود و اطلاعات را روی صفحه نمایش داخلی نمایش می دهد. این گزینه‌ها از گزینه‌های قیمت پایین، که می‌توانند هر کد Check Engine را نشان دهند، تا محدوده قیمت ممتاز، که توانایی نمایش کدهای بسیار متنوع‌تری را دارند، متغیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *