هیوندا

مانیتور توسان

مانیتور توسان

نصب مانیتور توسان/نصب انواع آپشن خودروهای داخلی و خارجی خدمات مجموعه تهران تیونینگ : نصب آپشن ماشین-مانیتور-مولتی مدیا-هدلایت-کیلس استارت-کروزکنترل-برچسب سولار-شیشه دودی و… میباشد

نصب مانیتور توسان

بزرگ در راحتی و راحتی.
TUCSON همه کاره و متصل، از نظر راحتی و راحتی نیز بزرگ است. ویژگی های هوشمندانه مانند صندلی های تاشو از راه دور، بارگیری محموله را سریع و آسان می کند. و یک دستگاه پیاده‌روی هوشمند به شما امکان کنترل آسان روی صندلی سرنشین جلو را می‌دهد. مسافران شما از صندلی های گرم شونده در جلو و عقب و همچنین حالت Multi Air با دریچه های هوای غیرمستقیم برای محیط داخلی دلپذیرتر لذت خواهند برد.

دستگاه پیاده‌روی در SUV کامپکت هیوندای توسان اجازه ورود آسان و راحتی بیشتری را می‌دهد.
دستگاه پیاده‌روی.
این ویژگی هوشمندانه به راننده اجازه می دهد تا صندلی سرنشین جلو را از طریق دکمه ای روی صندلی برای ورود آسان و راحتی بیشتر بچرخاند و بخواباند.
صندوق عقب SUV جمع و جور هیوندای توسان با صندلی های عقب تا شده باز شده است.
تاشو صندلی عقب همه کاره
برای راحتی بیشتر و تطبیق پذیری، صندلی های عقب اکنون می توانند با نسبت 40:20:40 تا شوند. علاوه بر این، اهرم های تاشو از راه دور روی دیواره های کناری چکمه به شما امکان می دهد صندلی ها را از فاصله دور تا کنید.
درب عقب برقی هوشمند.
از بارگیری آسان لذت ببرید. هنگامی که نزدیکی کلید هوشمند به مدت 3 ثانیه تشخیص داده شود، درب عقب به طور خودکار باز می شود – که مخصوصاً زمانی که هر دو دست پر از مغازه بیرون می آیید بسیار کاربردی است. علاوه بر این، می‌توانید ارتفاع بالابر را بر اساس تنظیمات مختلف تنظیم کنید.
درب عقب برقی هوشمند امکان بارگیری آسان در SUV کامپکت هیوندای توسان را فراهم می کند.
سطح جدیدی از کنترل آب و هوا را تجربه کنید.
بیا با آن روبرو شویم. همه با هم فرق دارن برخی آن را داغ دوست دارند و برخی دیگر آن را خنک تر می خواهند. به همین دلیل است که ما TUCSON را به فناوری Multi-Air Mode مجهز کرده ایم. هوا را از طریق دریچه هوای غیرمستقیم و مستقیم پخش می کند، بنابراین هوا آرام تر می وزد اما حجم کلی باد ثابت می ماند. و کنترل آب و هوای سه منطقه ای به شما امکان می دهد مناطق مختلف دمایی را برای راننده، سرنشینان صندلی جلو و عقب تنظیم کنید.
فناوری Multi-Air Mode در SUV کامپکت هیوندای توسان.
فناوری حالت چند هوا.
راحتی فردی خود را به حداکثر برسانید. برای اولین بار در یک خودروی هیوندای، فناوری حالت مخفی چند هوای توسان از ترکیبی از دریچه های هوای مستقیم و غیرمستقیم برای تهویه مطبوع و گرمایش برای ایجاد یک محیط داخلی دلپذیرتر با جریان هوای ملایم تر تشکیل شده است.
نمای داخل SUV جمع و جور هیوندای توسان با صندلی های گرم شونده و تهویه شده آن.
صندلی های دارای گرمکن و تهویه.
خنک در تابستان. در زمستان گرم است. راننده و سرنشین صندلی جلو از صندلی های اختیاری با گرمکن و تهویه لذت خواهند برد. و همچنین صندلی های عقب گرمکن برای سرنشینان صندلی عقب در دسترس است.
کنترل آب و هوای سه منطقه ای داخل شاسی بلند کامپکت هیوندای توسان.
کنترل آب و هوا در سه منطقه
همه را راضی نگه دارید. کنترل تهویه مطبوع سه منطقه ای اکنون علاوه بر سرنشینان جلوی خودرو، به مسافران صندلی های عقب نیز پاسخ می دهد.
1
2
3

طراحی داخلی SUV کامپکت هیوندای توسان با نورپردازی LED محیطی آن.
نمای داخلی کنسول مرکزی شاسی بلند کامپکت هیوندای توسان.
قابلیت اتصال

قابلیت اتصال پیشرفته.
به طور طبیعی، TUCSON همچنین با آخرین فناوری‌ها مانند آینه‌کاری گوشی‌های هوشمند و ویژگی‌های ارتباطی پیشرفته مانند Bluelink® Connected Car Services ارتقا یافته است که به شما امکان می‌دهد ماشین خود را از طریق تلفن هوشمند یا با صدای خود کنترل کنید. یک اشتراک پنج ساله رایگان برای خدمات LIVE هیوندای با سیستم ناوبری صفحه نمایش بزرگ 10.25 اینچی همراه است.

صفحه نمایش لمسی 10.25 اینچی جدید و کنترل های صفحه لمسی کامل در شاسی بلند کامپکت هیوندای توسان.
صفحه نمایش لمسی 10.25 اینچی و کنترل های لمسی.
صفحه نمایش لمسی 10.25 اینچی جدید به‌طور یکپارچه در کنسول تمام صفحه لمسی جریان می‌یابد. همه کنترل‌های ناوبری، اطلاعات سرگرمی و تهویه مطبوع لمسی هستند.
خوشه دیجیتال 10.25 اینچی در داخل شاسی بلند کامپکت هیوندای توسان.
خوشه دیجیتال 10.25 اینچی.
خوشه دیجیتالی سبک باز، استعداد پیشرفته کابین خلبان را افزایش می دهد. دسته مسکن برای افزایش احساس باز بودن در داخل حذف شده است.

ما را در آپارات دنبال کنید

برای دیدن محصولات بیشتر مانیتور کلیک کنید

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *