مانیتور ال 90

مانیتور ال 90

مانیتور ال 90

مانیتور ال 90 نصب بر روی خودرو رنو l90/نصب انواع آپشن خودروهای داخلی و خارجی
خدمات مجموعه تهران تیونینگ : نصب آپشن ماشین-مانیتور-مولتی مدیا-هدلایت-کیلس استارت-کروزکنترل-برچسب سولار-شیشه دودی و… میباشد

مانیتور ال 90

آزمایشگاهی برای راه‌حل‌های فن‌آوری جدید، موتوراسپرت نیروی محرکه نوآوری‌های ما است. به جای رزرو آنها برای مسیر مسابقه، آنها را در وسایل نقلیه استاندارد خود قرار می دهیم تا به شما اجازه دهیم از عملکرد، قابلیت اطمینان و لذت رانندگی بیشتر لذت ببرید.

با الهام از سیستم‌های جمع‌آوری داده‌های مورد استفاده در رانندگی رقابتی، R.S. مانیتور تمام اطلاعات منتقل شده توسط سنسورهای خودرو را ثبت می کند. قدرت و گشتاور موتور، فشار ترمز، دمای روغن، زاویه فرمان و … تا 14 مقدار را روی داشبورد نمایش می دهد.

سپس همه داده ها را می توان در رایانه استفاده کرد و با زمان های معیار در مسیرهای اصلی مقایسه کرد مانیتور ال 90 

تهران تیونینگ

سیستم تعلیق جلوی مستقل محور فرمان که برای سوپرتولید R21 توربو در اواخر دهه 1980 ابداع شد، کاربرد جدیدی در قدرتمندترین مدل‌های R.S ما پیدا کرد. دامنه.

بر خلاف سیستم تعلیق جلوی مک فرسون، محور فرمان کاملاً از دمپر جدا شده است. این فرآیند از قفل شدن چرخ ها در یک پیچ تند جلوگیری می کند و فرمان ثابت را در سرعت بالا بهبود می بخشد.

فن آوری توربو پیشگام رنو که در فرمول یک در سال 1977 معرفی شد، در حال حاضر در اکثر مدل های R.S وجود دارد. و G.T. دامنه.

از سال 2014، فناوری توربو نیز در فرمول یک بازگشته است. قدرت و راندمان اضافی که توسط این فناوری به ارمغان می‌آید یکی از عواملی است که باعث کاهش 40 درصدی انتشار گازهای گلخانه‌ای در عملکرد قابل مقایسه شده است.

به سادگی با نگه داشتن پدال های نصب شده روی فرمان، می توانید به سرعت چندین سرعت را کاهش دهید تا در هر پیچ با بهترین دنده مذاکره کنید. ارائه شده در CLIO R.S. و در MEGANE GT، این فناوری تجربه های رانندگی بی نظیری را نوید می دهد مانیتور ال 90 

Call Now Button