کرمان خودرو

مانیتورلیفان x60

مانیتورلیفان x60

مانیتورلیفان x60/نصب انواع آپشن خودروهای داخلی و خارجی خدمات مجموعه تهران تیونینگ : نصب آپشن ماشین-مانیتور-مولتی مدیا-هشدلایت-کیلس استارت-و..

نصب مانیتورلیفان x60

بررسی اجمالی لیفان x60

یک موتور 1.8 لیتری بنزینی با ظرفیت 133 لیتر بر روی بادی X60 نصب شده است. از جانب. این برای یک سواری سنجیده و آرام کافی است. آن دسته از مالکانی که بیشتر از خودروها می خواهند، سفت افزار را تغییر می دهند. در عین حال، یکی از مزایای اصلی موتور لیفان X60 – مصرف متوسط ​​در شهر است که می تواند با 10 لیتر در 100 کیلومتر ساخته شود. اما همه اینها به سبک سواری، نوع درایو، جعبه نصب شده بستگی دارد: گیربکس دستی پنج سرعته، متغیر.

به طور کلی، X60 شبیه کراس اوور تویوتا RAV-4 CA30 است که تا سال 2013 تولید شد. لیفان از نظر قابلیت اطمینان و مشخصات از همتای ژاپنی پایین تر است. اگرچه این یک ماشین با ارزش برای پول شما است. جوانب مثبت و منفی را در نظر بگیرید.

مزایای Lifan X60.
معایبLifan X60.
✓ نسبت قیمت و کیفیت خوب، حتی در “شارژ” ترین نسخه ها X ساختمان های مونتاژ واضح – هم روی بدنه و هم روی کابین
✓ فاصله زیاد – 180 میلی متر X شما باید به یک دسته عجیب و غریب “جعبه کلاچ” عادت کنید
✓ سالن بزرگ، صندوق عقب جادار (1638 لیتر با صندلی‌ها و قفسه تا شده) X LCP ضعیف، محل‌هایی که زنگ زدگی روی قوس‌ها، صندوق عقب درب، درزگیر زیر درب ظاهر می‌شود
✓ موفق از نظر شفافیت و جعبه سوئیچینگ صاف، که برای خودروهای تولید چینی نادر است
✓ شدت انرژی تعلیق بالا

موتور لیفان X60: آشنایی دقیق، ارزیابی منابع
موتور چهار سیلندر ردیف Lifan X60 LFB479Q شرکت چینی برای توسعه منحصر به فرد خود که در همکاری با شرکت انگلیسی ریکاردو ساخته شده است، صادر می کند. در حقیقت، این نمونه اولیه موتور احتراق داخلی تویوتوفسکی 1zz-Fe است. موتور ژاپنی روی Avensisi، Corollas، Matriches، Seliki قرار گرفت. قابل اعتماد در نظر گرفته می شود، اما هنگامی که بیش از 150 هزار کیلومتر می دود، شروع به خوردن روغن می کند: حلقه های زنجیره روغن، دریچه های اگزوز مسدود شده اند، شکاف های بین پیستون و دیواره های سیلندرها مختل می شود. این مملو از خرابی یک کاتالیزور است که اغلب به برقگیر هواپیما تغییر می کند. برای جلوگیری از چنین سرنوشتی، باید قوانین تعمیر و نگهداری و سوخت گیری با بنزین با کیفیت بالا را رعایت کنید.

اگر سوخت را با کیفیت مشکوک ریخته اید، به شما توصیه می کنیم از کاتالیزور احتراق استفاده کنید. این عدد اکتان بنزین را افزایش می‌دهد، تشکیل ناگارو را به حداقل می‌رساند و مصرف را از خطای موتور Check Engine که اغلب هنگام سوخت‌گیری بنزین با عدد اکتان زیر 93 روشن می‌شود، نجات می‌دهد. این خطا ممکن است تغییراتی در برنامه کنترل موتور داشته باشد.

گسترش منبع موتور Lifan X60 همچنین به ترکیب سه‌تکنیکی RVS-Master کمک می‌کند. برای پردازش LFB479Q، شما نیاز دارید (حجم روغن در سیستم 3.5 لیتر است). به لطف پردازش موتور، geomodifier leafan X60 قادر خواهد بود:

با ترمیم سطوح کار با استفاده از یک لایه سرامیک فلزی، فشرده سازی را عادی کنید.
شروع را در سرما ساده کنید.
تعداد صداها و ارتعاشات را کاهش دهید.
بیکار را تثبیت کنید.
دستیابی به افزایش منبع – تا 120 هزار کیلومتر.
هنگامی که بیش از 100 هزار کیلومتر برای لیفان X60 اجرا می شود، منطقی است که از آن استفاده کنید که عملکرد نازل ها و دینامیک را بهبود می بخشد، خرابی ها را در هنگام شتاب از بین می برد، مصرف بنزین را کاهش می دهد.

برای دیدن محصولات بیشتر مانیتور کلیک کنید

ما را در آپارات دنبال کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *