مانیتور - مولتی مدیا

مانتیور هایما

مانیتور هایما

نصب مانتیور هایما / نصب انواع آپشن خودروهای داخلی و خارجی خدمات مجموعه تهران تیونینگ : نصب آپشن ماشین-مانیتور-مولتی مدیا-هدلایت-کیلس استارت-کروزکنترل-برچسب سولار-شیشه دودی و… میباشد

بهترین مانیتور سلامت خودرو کاری بیش از خواندن کدهای موتور است. این ابزارهای تشخیصی راحت خودرو می توانند در صورت بروز مشکل به شما هشدار دهند و در هزینه مکانیک صرفه جویی کنند. اکثر آنها به سرعت هزینه خود را پرداخت می کنند و آنها را به سرمایه گذاری عالی برای گاراژ شما تبدیل می کنند.

مانیتورهای هوشمند سلامت خودرو به پورت OBD2 خودروی شما متصل می شوند و با برنامه نصب شده روی تلفن، تبلت یا رایانه شما ارتباط برقرار می کنند.

بر خلاف ابزارهای اسکن کابلی OBD2، که تنها زمانی اطلاعات را در اختیار شما قرار می دهند که یک عیب یاب را اجرا می کنید، مانیتورهای سلامت خودرو هوشمند نظارت دائمی را ارائه می دهند. آنها به محض بروز مشکلات به شما هشدار می دهند و داده های اساسی نگهداری و عملکرد را دنبال می کنند تا از مشکلات بعدی جلوگیری کنند.

در مقایسه با سایر ابزارهای تشخیصی، مانیتورهای سلامت خودرو مزایای زیادی دارند:

آنها کاربر پسند هستند. تجهیزات تشخیصی حرفه ای می تواند پیچیده باشد. اگر متخصص خودرو نیستید، این می تواند استفاده موثر و صحیح از آنها را دشوار کند. مانیتورهای سلامت خودرو برای رانندگان طراحی شده‌اند، نه مکانیک‌ها، و استفاده از آن برای افراد مبتدی آسان‌تر است.
آنها نظارت مستمر را ارائه می دهند. اسکنرهای دستی تنها زمانی می توانند آزمایشات را انجام دهند که به وسیله نقلیه شما متصل باشند. مانیتورهای سلامت خودرو را می‌توان تمام وقت به برق وصل کرد، بنابراین می‌دانید که در مرحله دوم مشکلی پیش می‌آید. بسیاری نیز ویژگی هایی مانند ردیابی مسافت پیموده شده و یادآوری تعمیر و نگهداری را ارائه می دهند.
به روز رسانی ها فوری (و آسان) هستند. از آنجایی که مانیتورهای سلامت خودرو از بلوتوث استفاده می‌کنند، همه به‌روزرسانی‌ها به‌طور خودکار دانلود می‌شوند، به این معنی که همیشه تشخیص‌های دقیق و به‌روز دریافت خواهید کرد.

ما را در آپارت دنبال کنید

برای دیدن محصولات دیگر مانیتور کلیک کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *