درباره ردیاب خودرو بیشتر بدانیم

درباره ردیاب خودرو بیشتر بدانیم

ردیاب خودرو چیست ؟

ردیاب خودرو یک دستگاه کوچک مانند دزدگیر میباشد که سیمکارت میخورد و بوسیله آن میتوانیم از محل خودرو خود باخبر شویم و آنرا ردیابی نماییم .

کاربرد ردیاب چیست ؟

• از این دستگاه میشه استفاده های زیادی کرد که در زیر به چند تایی از آنها اشاره میکنیم.
• پیدا کردن ماشین دزدیده شده هست (مهمترین کاربرد)
• آسوده شدن از اینکه ماشینمون هنوز سر جاشه.
ردیابی کردن جاهایی که فرزند یا همسرمون داره با ماشین میره (جذابترین کاربرد)
• خبردار شدن از نحوه استفاده کارمندان از وسیله نقلیه شرکت و میزان ساعت کار آنها.

نحوه تعامل با ردیاب خودرو؟

پس از اینک هر ردیاب خودرو را نصب کردید باید نرم افزار آن را نیز دانلود و روی گوشی موبایل خود نصب کنید و یا از طریق رایانه عمل نمایید ، قبل از خرید باید مطمئن شوید شرکتهای ارایه دهنده ردیاب ، نرم افزار اندروید و IOS مخصوص گوشی شما را ارایه می کنند.

• سپس بعد از وارد کردن اطلاعات شخصی خود می توانید خودروی خود را کنترل کنید. نکته ی جالب این است که شما می توانید برای خودروی خود یک محدوده مکانی مشخص کنید که اگر خودروی شما به سرقت رفت و از آن محدوده خارج شد سریعا به شما اطلاع داده می شود.

• در حقیقت این نرم افزارها به شما کمک می کنند که پس از به سرقت رفتن خودرو سریع تر آن را پیدا کنید، تنها کافیست نرم افزار و تمامی اطلاعات آن را در اختیار پلیس قرار دهید.

• اما به این نکته توجه کنید که به هنگام به سرقت رفتن خودرو هر چه سریع تر اطلاعات نرم افزار را در اختیار پلیس قرار دهید، زیرا : شانس اینکه خودروی شما سریعتر پیدا شود بیشتر خواهد بود.

درمورد خاموش کردن ماشین از راه دور توضیح میدین؟

• این سیستم تعبیه شده که همونطورکه بعضی از ماشین ها یه سوییچ مخفی روشون میزارن، این ها هم یه رله دارن که بجای سوییچ مخفی کار میکنه وشما با اس ام اسی که به ردیاب میدین میتونین ماشینو از راه دور خاموش کنین.

• البته این سیستم خطری نداره چون ماشین هر لحظه از راه دور که خاموش نمیشه که ! باید حتما سرعتش به زیر 20 کیلومتر برسه تا این سیستم عمل کنه و ماشین خاموش بشه ! اما درهر صورت بهتره ازین سیستم استفاده نکنین چون هم نصبش پردردسره هم اینکه اگه شما ماشینتون به سرقت بره بالاخره بهتره برین پیداش کنین و اونو بردارین بیارین تااینکه ماشینو خاموش کنین و آقا دزده وسط بزرگراه ماشین خاموشتون رو ول کنه بره! خاموش بشه احتمال تصادفش با ماشینای پشت سر هست

آیا این ردیاب روی هر ماشینی نصب میشه؟


• بله این دستگاه ها روی هر مدل ماشینی نصب میشه چه پراید چه بنز چه ماشینهای ژاپنی مثه تویوتا و نیسان چه ماشینای داخلی مثل پژو و سمند نصب میشه.

ماشین من که بی ام و هست و سیستم ایمنیش هم که خیلی پیشرفته هست پس به چه درد من میخوره؟

• خیلی وقتا پیش میاد که ماشین های مدل بالا و گران قیمت بصورت مسلحانه و بحالت زورگیری دزدیده میشن و اگر کسی باسلاح به شما حمله بکنه،شما قطعا ماشینو بهش میدین و ماشینومیبره و اینجاست که ردیاب میتونه کمکتون کنه که بعدا ماشینتونو پیدا کنین و ردیابی کنین.

آیا مشتری ها از خرید این ردیاب ها راضی هستن؟ آیا تا حالا باهاش دزد هم گرفتین؟

• بله ما تا الان تعداد زیادی دزد(9-12 نفر) گرفتیم.خوشبختانه این ردیاب ها خیلی امنیت و ایمنی برای ماشین ها ایجاد کرده و خیال خیلی از صاحبان خودرو رو راحت کرده.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره می توانید با شماره ۰۲۱۴۴۹۵۷۳۴۲ – ۰۲۱۴۴۹۵۷۳۴۳ – ۰۲۱۴۴۹۵۷۳۴۴ – . تیم فروش تهران تیونینگ تماس حاصل نمایید

Call Now Button