برچسب سولار – شیشه دودی

برچسب سولار پورشه

برچسب سولار پورشه

برچسب سولار پورشه نصب انواع آپشن خودروهای داخلی و خارجی خدمات مجموعه تهران تیونینگ : نصب آپشن ماشین-مانیتور-مولتی مدیا-هدلایت-کیلس استارت-کروزکنترل-برچسب سولار-شیشه دودی و… میباشد

مزایا برچسب سولار

گرمای مضحک تابستان، طوفان های گرد و غبار و ابرهای غیرمرتب می توانند به وسیله نقلیه شما آسیب های زیست محیطی وارد کنند. رانندگی در تابستان می تواند برای بسیاری به دلیل گرمای بی وقفه و درخشش خورشید خسته کننده باشد. گرمای آزاردهنده فضای داخلی خودرو، تجربه رانندگی خودرو را بسیار ناراحت کننده و طاقت فرسا می کند. در واقع، عملکرد بهینه تهویه مطبوع وسایل نقلیه بیشتر تحت تأثیر دمای شدید قرار می گیرد. کولر گازی برای مدت طولانی روشن می ماند، تغییر تشعشع از شیشه جلوپنجره می تواند بسیار تاثیرگذار باشد. علاوه بر این، ماه های شدید تابستان می تواند شیشه شیشه جلو را تخریب کند زیرا قرار گرفتن طولانی مدت در معرض گرمای بی امان خورشید می تواند باعث افزایش اندازه شیشه جلو و ضعیف شدن آن به ترک شود که در نهایت نیاز به تعمیر پرهزینه شیشه خودرو دارد. تهویه مطبوع ثابت می تواند تضاد دمایی زیادی بین داخل و خارج ایجاد کند.

برای حل تمام مشکلات مربوط به گرما، شیشه کنترل خورشیدی راه حل یک و تنها است. این نه تنها دمای داخل خودرو را کاهش می دهد، بلکه از ورود اشعه های خطرناک فرابنفش (UV) و مادون قرمز (IR) به داخل کابین خودرو نیز جلوگیری می کند. این شیشه جلوپنجره خودرو خورشیدی چند لایه از دو لایه شیشه با یک لایه مصنوعی منحصر به فرد مانند پلی وینیل بوتیل (PVB) تشکیل شده است. بین ورقه های شیشه ای برای افزایش قدرت آن استفاده می شود. شیشه کنترل خورشیدی از یک لایه پلاستیکی مقاوم همراه با یک پوشش اضافی حمایت می کند که تا 99٪ اشعه های مضر خورشید را رهگیری یا منعکس می کند.

شیشه شیشه جلو خورشیدی
شیشه کنترل خورشیدی چگونه به این هدف عمل می کند؟
لایه میانی شیشه جلوی خورشیدی با یک لایه جاذب تشعشع جایگزین شده است که مانع از انتقال پرتوهای خورشیدی می شود. بنابراین، گرما را از نفوذ گرما به داخل کابین خودرو در طول تابستان محدود می کند و همچنین گرمای داخل را در زمستان حفظ می کند. علاوه بر این، یک شیشه جلوی شیشه ای خورشیدی می تواند تا 99 درصد از پرتوهای مرگبار خورشیدی را مسدود کند و اتاق های وسایل نقلیه محافظت شده بیشتری را تضمین کند. قرار گرفتن طولانی‌مدت در معرض اشعه‌های UV و IR می‌تواند تأثیر مضری بر سلامت فرد داشته باشد و حتی احتمال ابتلا به بسیاری از بیماری‌های مرتبط با تشعشعات را افزایش دهد. برای دور زدن این خطرات، باید شیشه جلو اتومبیل خود را با شیشه جلوی خورشیدی تعویض کنید. این به صراحت از تشعشعات خطرناک مادون قرمز جلوگیری می کند تا فضای داخلی را به طور طبیعی خنک نگه دارد و در نتیجه راحتی راننده را افزایش داده و خستگی را کاهش می دهد. در واقع، افرادی که پوست حساسی دارند، این شیشه جلوی عظیم می تواند آنها را از مشکلات بحرانی اپیدرم نجات دهد و در عین حال از پوست آنها محافظت کند.

ما را در آپارات دنبال کنید

در صورت تمایل از دیگر محصولات ما دیدن کنید

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *